Rüyada yollarda su görmek

Rüyada yollarda su görmek ticarette, dostlukta ve evlilikte başarısız ve mutsuz olacağına, yapılan bir hatanın telafi edileceğine, dünyadaki hayatının gönlünce geçeceğine, sıkıntılarının zamanla geçeceğine, bir sebeple etrafındaki bazı insanlar ile arasının açılacağına, yaptığı bu hatadan ötürü kendisini hiç affetmeyeceğine, inandıklarının ve savunduklarının değişeceğine, kaçırılan fırsatların tekrar elde edileceğine, kendi imkânları ile gerçekleştireceği bazı çalışmalara girişeceğine ve bu çalışmalar ile çok yakın bir zaman içinde rahat bir nefes alacağına alamet eder.

Rüyada yollarda su gördüyseniz:

  • Farklı fikirlerin çatışması, dar görüşlü düşünceler ya da akla düşebilecek kötü fikirler veya kötü düşünen kişiler söz konusu olabilir.

Rüyada yollarda su görmek uzun bir zamandan beri beklenen yardımların bir türlü gelmeyeceğine ve etrafındaki kişilerden destek alamayan rüya sahibinin elindeki malları çıkaracağına, yaşanan sıkıntıların verilecek olan büyük bir mücadele sonucu ortadan kalkacağına rivayet etmektedir.

Rüyada karlı yollarda yürümek büyük bir azimle girilen işte yüksek hedeflerin kısa zamanda gerçekleştirileceğine, hem rahat hem de huzurlu bir yaşam geçireceğine, hayatı boyunca kimseye muhtaç olmayacağına alamet eder.

Rüyada taşlı yollarda yürümek hayallerinin yıkılacağı sözler işiteceğine, hasta iseniz yakın zamanda şifa bulacağınıza işaret eder.

Rüyada zorlu yollarda yürümek yeni bir birlikteliğe yelken açılacağına, alın ter ile ekmeğini kazanacağına alamet eder.

Rüyada yollarda kar görmek bazen kaderin cilveleri ile karşılaşacağına, aile hayatında çok güzel gelişmeler yaşayacağına tabir olunur.

Rüyada yollarda kaybolmak bir sebeple ailesi içinde tartışmaların yaşanacağına, hayatın rüya sahibine güleceğine işarettir.

Rüyada karanlık yollarda yürümek ekmeğine haram sürmeyeceğine, niyetini ve kalbini bozmayan rüya sahibinin geçmişi unutturacak iyi haberler alacağına işaret etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments