Rüyada su aldığını görmek

Rüyada su aldığını görmek başarının düşeceğine, kazancın yetmez olacağına, sorumlulukların ve yükümlülüklerin yerine getirileceğine, maddi ve manevi açıdan büyük bir ilerleme kaydedileceğine, sorun yaratan olayların yakında biteceğine, rahat ettirecek bir işe girileceğine, büyük başarılar kazanılacağına, arkadaşlık ilişkilerinin uzun yıllar boyunca kötüleşeceğine, işinde en iyisi olacağına, herkesin karşısında düğme ilikleyeceğine, işlerinin kısa süreli de olsa sekteye uğrayacağına, allah tarafından müjdeli ve sürpriz gelişmelerle karşılaşacağına, gönül ilişkisi yaşanan bir kişi ile alınacak karar doğrultusunda yolların ayrılacağına delalet etmektedir.

Rüyada su aldığını gördüyseniz:

  • Liderlik rolüne soyunmalı takip eden pozisyonunu benimsememelisiniz.

Rüyada su aldığını görmek yakın bir arkadaşın araya girmesi sayesinde bu sorunun çözüleceğine, aynı zamanda yaptığı işlerde çok yüklü miktarda kazanç elde edeceğine delalet etmektedir.

Rüyada ev aldığını duymak başarılarının daha fazla kişi tarafından takdir edileceğine, çalışmalarının ve projelerinin de daha çok insana ulaşacağına, böylece insanların kalbini kazanmayı ve dualarını almayı hak etmiş olacağına inanılır.

Rüyada çiçek aldığını görmek iş konusunda destek istenen bir kişiye kendi işi konusunda yardım edileceğine, karaciğerle ya da mide ile ilgili bir rahatsızlıkla uğraşılacağına yorulmaktadır.

Rüyada zam aldığını görmek sevilen ve manevi değeri büyük olan bir eşyanın çalınacağına, kişinin kindar bir tutum sergileyeceğine alamet eder.

Rüyada soğan aldığını görmek modern insanlarla tanışılacağına, çekilen bir çilenin maddi olarak büyük bir zarar verdikten sonra sona ereceğine delalet eder.

Rüyada kuran aldığını görmek yaşanan bu olaydan sonra durumla ilgili olarak tedbir alacağına, kazaya, belaya ve derde düşeceğine, elini verdiği bir işe sonradan kolunu da kaptıracağına rivayet etmektedir.

Rüyada traktör aldığını görmek sevdiklerinden ayrı kalınacağına, yaşam enerjisinin ve hevesinin hep yüksek olacağına, yarınları için umutlarını kaybetmeyeceğine delalet etmektedir.

Rüyada dükkan aldığını görmek yaşadığı sıkıntılarından, zorluklardan ve zahmetten kurtulacağına, dertlerin ağırlığından kurtularak kuş gibi hafifleyeceğine, maddi açıdan çok huzurlu bir döneme girileceğine alamet eder.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments