Rüyada su sebili görmek

Rüyada su sebili görmek hayatı boyunca, yaşadığı bu güzel olayları unutmayacağına, çok sevilen bir kişi olunacağına, makbul olan yollardan ayrılmayacağına, kötü işlere girmeyeceğine, buna rağmen iş hayatı ile ilgili bazı sorunlar ile çok büyük bir savaş vereceğine, yeni bir eve taşınılacağına, evli kişiler için ise evdeki huzurun günden güne daha çok artacağına, lüks şekilde yaşayacağına, bazı kişilerle yakın ilişkiler kurulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada su sebili gördüyseniz:

  • Arkadaş ilişkilerinizden farklı bir zarar görebilirsiniz.

Rüyada su sebili görmek attığı her adımı düşüneceğine, üzüntülerini bir çırpıda atlatacağına inanılır.

Rüyada su sebili almak çok büyük mutluluklar yaşayacağına, uzun bir zamandan beri birlikte olduğu kişiden çok güzel bir teklif alacağına, bu sayede çok mutlu olacağına, hayata ve işine dört elle sarılacağına ve bu mutlu halini diğer insanlara da geçireceğine, ancak daha sonra bir anda her şeyin altüst olacağına alamet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments