Rüyada yeşil parfüm görmek

Rüyada yeşil parfüm görmek nazara geleceğine, iyi geçim halindeki kişilerle arasının açılacağına, aile bağlarının günden güne daha da sağlamlaşacağına, yeni arkadaşlıklar kuracağına, yeni mekânlara gireceğine, üst yöneticilerin gözdesi konumuna gelineceğine, ancak daha sonra ettiği duaların kabul olması sayesinde çok büyük bir ferahlığa çıkacağına, işlerinin artacağına, elinde bulunan imkânların bollaşacağına, çok güzel bir mevkiye geleceğine, kazaya, belaya ve derde düşeceğine, elini verdiği bir işe sonradan kolunu da kaptıracağına, uzun zamandan beri hayal ettiği şeylere kısa bir zaman içinde kavuşacağına işarettir.

Rüyada yeşil parfüm gördüyseniz:

  • Çok fazla acele ederseniz, projenin başarı şansını da zora sokabilirsiniz.

Rüyada yeşil parfüm görmek istemeden ortak olduğu bazı olaylar yüzünden neşesinin kaçacağına ve uzun zamandan beri kafasını taktığı bir durumdan ötürü zarar edeceğine, arzularına ve emellerine kavuşacağına delalet eder.

Rüyada parfüm istemek kişinin kazancını artırmak uğruna hileli yollara başvuracağına, yaşadığı olaylardan ötürü çok zor zamanlar geçireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada parfüm seçmek ortak edineceğine, çok zor şeylerle karşılaşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada parfüm çaldırmak karamsar ve umutsuz olacağına, aile hayatında eşler arasında yaşanacak bir tartışmanın ardından ayrılık kararı verileceğine delalet eder.

Rüyada parfüm sürmek çok huzurlu ve mutlu olunacak bir döneme girileceğine, sıkıntıların sona ereceğine, verilen emeklerin karşılığının fazlasıyla alınacağına, elinin sıkışacağına ve yokluk içinde kötü günler geçireceğine işarettir.

Rüyada parfüm doldurmak inancının eksileceğine, dünya malı sahip olmanın peşine düşeceğine ve ahiret hayatını unutarak inancını boşlayacağına, kendisini yıpratacağına delalettir.

Rüyada parfüm şişesi görmek kötülüklerden uzaklaşacağına, kayıtsız kalınamayacak kadar iyi ve kazançlı bir teklif alınacağına, tartışmaların sona ereceğine rivayet eder.

Rüyada parfüm kutusu görmek tatsız geçen bir dönemin düzeleceğine ve mutlu olunacağına, kısa bir zaman içinde kendisini çok iyi yerlere getirecek bazı çalışmalar gerçekleştireceğine alamet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments