Rüyada yeşil elma aldığını görmek

Rüyada yeşil elma aldığını görmek dost ya da akrabalardan biri sayesinde atlatılacağına, sıkıntılarının zamanla geçeceğine, borçlarından dolayısıyla da çektiği tüm çileden kurtulacağına, allah’ın sevdiği kulları arasına gireceğine, müjdeli olaylar yaşayacağına, stresini ve yorgunluğunu atacağına, psikolojik olarak kendisini çok iyi hissedeceğine, zorluklar karşısında göstereceği tutuma ve başka kişilere olan davranışlarına, hakkaniyetine göre değer kazanacağına, başkalarına borç verecek hale kadar gelineceğine, rüya sahibinin mutluluğua kavuşacağına işaret etmektedir.

Rüyada yeşil elma aldığını gördüyseniz:

  • İş hayatınızı veya kariyerinizi etkileyebilecek olumlu değişiklikler yapabilirsiniz.

Rüyada yeşil elma aldığını görmek çok büyük ve sıkıntılı durumlar ile karşılaşacağına, ancak rüya sahibinin, iş hayatı ve aile hayatı ile ilgili çok büyük bir azim göstererek çok büyük kazançlar elde edeceğine, deyim yerindeyse önünde sonunda makam sahibi olacağına delalettir.

Rüyada elma aldığını görmek çok büyük mutluluklar yaşayacağına, allah’ın emrettiği şekilde mal ve para sahibi olacağına işaret eder.

Rüyada yeşil elma yemek inancı kuvvetli kimselerle ahbaplık edeceğine, sabrettiğine ve dua ettiğini değeceğine yorulmaktadır.

Rüyada yeşil elma dağıtmak arkadaş ve dostlarının her zaman yanında olacağına ve ailesinin de tüm sıkıntılarda kişiye yardım edeceğine, maddi açıdan büyük bir kayba uğranacağına alamet eder.

Rüyada yeşil elma yıkamak hayallerine ve beklentilerine kavuşacağına, girişilen tüm işlerde başarı üstüne başarı kazanılacağına delalet etmektedir.

Rüyada iki yeşil elma görmek elinde olan bir miktar paranın yakın bir zaman içinde gereksiz bir şey için harcanacağına, karşılaşacağı bazı olaylardan ötürü kalbinin kırılacağına, kazancının eksileceğine, çok büyük miktarda kazanç getireceğine yorulur.

Rüyada yeşil elma suyu içmek hayırlı bir iş için aile büyükleri ile biraraya gelineceğine ve zararlı bir kişi ile yaşanan bir tartışmadan galip çıkılacağına, yeni iş teklifleri alacağına, gitmediği yerlere gideceğine rivayet etmektedir.

Rüyada yeşil ekşi elma görmek aile hayatı ile ilgili olarak çok önemli bir adım atılacağına, seçkin ve ayrıcalıklı bir yaşam süreceğine rivayet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments