Rüyada yeni bir dükkan görmek

Rüyada yeni bir dükkan görmek cebinden parasının eksilmeyeceğine, harcadığının yerine hep daha fazlasının geleceğine ve etrafının da her zaman kalabalık olacağına, girilen yolda zarar edileceğine, ticaret ile uğraşılıyorsa bol kazanç getiren ortaklıklar yapılacağına, işlerinin açılacağına, hayatının yoluna gireceğine, istediklerini rahatlıkla elde edeceğine gerek işinden gerekse ailesinden yana çok şanslı olacağına, deyim yerindeyse elinin döneceğine, kavgaların ve rekabette altta kalmanın söz konusu olacağına, arkadaşlarla ve akrabalarla eğlenceli vakitler geçirileceğine, alım gücünde yükselme olacağına işaret etmektedir.

Rüyada yeni bir dükkan gördüyseniz:

  • Ani sinirsel patlamalara karşı ihtiyatlı olmanız gerekiyor.

Rüyada yeni bir dükkan görmek kıskanan kişiler tarafından ortaya çıkarılan kötü sürprizleri kendi bilek gücü ile yeneceğine ve korkusuzca işinin başında duracağına, içine düşen fesada yeniliceğine, aklına giren şeytana uyacağına işarettir.

Rüyada yeni bir dükkan açmak çıkılacak bir yolculuğun çok tatsız bir olayla sona ereceğine ve bir sebepten ötürü bir miktar ceza ödemek zorunda kalınacağına, sevdiği kişi ile hayatını birleştireceğine yorulmaktadır.

Rüyada yeni bir dükkan açtığını görmek gönülsüzce bir yere gideceğinize, bazı kişiler ile ortak olacağına ve rahat hissedeceğine inanılır.

Rüyada yeni dükkan açtığını görmek sıkıntılarının ve üzüntülerinin sona ereceğine, sevilen kişiler ile büyük bir ortaklık kurulacağına delalet etmektedir.

Rüyada yeni dükkan görmek üzüntülerin günden güne artacağına, kariyer planında çok büyük aşama kaydedileceğine alamet etmektedir.

Rüyada bir dükkan görmek arkadaşları ve dostları arasında konuşulmuş bir konu hakkında çok hayırlı ve büyük bir sürprizle karşılaşacağına, eline geçen kazançları çok hayırlı ve güzel işler için harcayacağına tabir olunur.

Rüyada eski bir dükkan görmek kolay ve eğlenceli bir hayat geçireceğine, güzel bir gelecek sahibi olunacağına işaret etmektedir.

Rüyada boş bir dükkan görmek rahata ereceğine, yaşama sevincine kavuşacağına, daha büyük saygınlık kazanılacağına işaret eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments