Rüyada yemeği pişirmek

Rüyada yemeği pişirmek ruhsal olarak kötü bir duruma düşüleceğine, huzurlu bir yaşama sahip olacağına, sorunların yakın zaman içinde çözüme kavuşacağına, hayırlı çalışmaların gerçekleştirileceğine, sevilen, sayılan ve takdir edilen bir kişi olunacağına, hayalleri kurulan eve kavuşulacağına ve zorlukların üstesinden gelineceğine, elindeki birikimleri değerlendirip yeni bir ev satın alacağına, ailesine daha iyi yaşam koşulları sağlayabilmek adına işlerini büyütmek için mücadele vereceğine, rüya sahibinin yakın bir zamanda çok büyük ve ağır bir hastalığa yakalanabileceğine, yenilgiye uğrayacağına bu nedenle de düşünceli ve üzgün gezeceğine, yaşadığı her günün kıymetini bileceğine ve yaşamından memnun olacağına işarettir.

Rüyada yemeği pişirmek gördüyseniz:

  • Yakın çevre ilişkilerinizi geliştirmenize yardım edebilecek grup aktivitelerinde yer alabilirsiniz.

Rüyada yemeği yakmak rahat ve kolay şekilde harcama yapacağına, kardeşlerin birlikte girdikleri işte çok iyi bir noktaya geleceğine ve birden fazla  işle uğraşılacağına alamet eder.

Rüyada yemeği pişirmek kişinin heyecandan neredeyse kalbinin duracakmış gibi hissedeceğine ve çok mutlu olacağına, yapılan işte çalışanlardan birinin hatası yüzünden büyük bir parasal kayba uğranacağına ve sevilen bir kişinin yardım çağrısına içinde bulunulan kötü durumdan ötürü olumlu cevap verilemeyeceğine inanılır.

Rüyada et yemeği yemek haksızlığa uğrayacağına, deyim yerindeyse kıpır kıpır olacağına, yaşam enerjisinin ve isteğinin yerinde kalacağına, kendisini çok iyi, mutlu ve hafif hissedeceğine delalet eder.

Rüyada barbunya yemeği pişirmek kırılacağına, ağlayacağına ve dertleneceğine, elinin bollaşacağına ve hayatının da güzelleşeceğine tabir olunur.

Rüyada kaburga yemeği görmek koltuğunun yükseleceğine, gelirinin artacağına, mutsuz ve hasta olacağına yorulur.

Rüyada karnabahar yemeği yemek sorunların teker teker çözüleceğine,kardeşler arasındaki buzların eriyeceğine, rahatsızlık veren bir durumun eş, dost ya da akrabalardan biri sayesinde atlatılacağına, tutarsız ve haksız bazı olaylar yüzünden aile bireyleri arasında bazı sorunların ve kırgınlıkların yaşanacağına yorulmaktadır.

Rüyada düğün yemeği vermek iş hayatında meydana gelen bir sorunun daha kötü bir hal alacağına, aile içinde gerek maddi gerekse manevi olarak hiçbir eksiğinin de olmayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada mantar yemeği yapmak mesleğindeki verimliliğinin artacağına bu sayede elinin bollaşacağına, imkanlarının genişleyeceğine, işlerin her geçen gün daha başarılı olunacağına işaret etmektedir.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments