Rüyada yara iyileştirmek

Rüyada yara iyileştirmek önceden başarılı ve yetenekli olduğu işte artık aynı performansı ve yeterliliği gösteremeyeceğine, bu nedenle hayatının zorlaşacağına, maddi sorun yaşamayacağı için hayatını refah içinde sürdüreceğine, çok hayırlı ve başarılı işler gerçekleştirileceğine, onlar sayesinde kurtuluş yollarını bulacağına, hayallerini gerçekleştirme fırsatı elde edeceğine, büyük miktarda para kazanacağına, herkesin takdir ettiği ve saygı duyduğu bir kişi olunacağına, aile hayatında güzel gelişmeler yaşanacağına, geleceğe daha umut dolu bakacağına ve moralinin yerine geleceğine rivayet eder.

Rüyada yara iyileştirmek gördüyseniz:

  • Gelenekçi tutumlarınız sevdiklerinizle gerilim yaşamanıza neden olabilir.

Rüyada yara çıkarmak rızkının her geçen gün daha da artacağına, sorunlarının yakın zaman içinde biteceğine, iş hayatında kazanılan başarılar sayesinde kısmetlerin artacağına inanılır.

Rüyada yara iyileştirmek tüm umutlarını ve sermayesini bu işe bağlayacağına fakat emeline ulaşamayacağına, maddi zarara gireceğine, neşeyle geçecek bir döneme, sıklıkla çıkılacak yurt dışı gezilerine ve yabancı arkadaşlıklar kurulacağına alamet eder.

Rüyada parmak yara görmek anlayışlı bir kısmet ile dünyaevine gireceğine ve ferahlığa çıkacağına, hiç beklenmedik bir durumla yüzleşileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kalpte yara görmek her anlamda güçleneceğine, uzun bir süreden beri muzdarip olduğu hastalıktan kurtulacağına inanılır.

Rüyada parmaklarda yara görmek üzüntü duyduğu birçok konuda istemeden de olsa zor zamanlar yaşanmasına sebep olacağına, çok büyük ve zor durumlar ile karşılaşacağına, maddi ve manevi olarak çok büyük problemler yaşanacak bir döneme girileceğine tabir olunur.

Rüyada sırt yara görmek hazırdan yemek zorunda kalacağına, elinde olan parayı bir anda karşısına çıkan bir durumdan ötürü harcamak zorunda kalacağına işaret etmektedir.

Rüyada yüzü yara olmak yakın bir zaman içinde kendisini kötü bulacağı bir işe gireceğine, borçları varsa ödeyeceğine ve aynı zamanda uzun bir ömre sahip olunacağına işarettir.

Rüyada omuzlarda yara görmek işlerin bir anda yoluna gireceğine, eş, dost ve akrabaların yardımları sayesinde çok iyi bir mevkiye terfi alınacağına, işlerin açılacağına rivayet eder.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments