Rüyada yağmurda dua ettiğini görmek

Rüyada yağmurda dua ettiğini görmek hayırlı ve bol kazançlı bir yoldan gidileceğine, aradaki tatsızlığın kısa sürede halledileceğine, kısmetin bir dönem için değil daimi olacağına, bir gayret ayağa kalkıp silkeleneceğine, hayatının en güzel günlerini geçireceğine, gülmek suretiyle şifa bulacağına, yokluk içine gireceğine, çok büyük üzüntüler yaşadığı bir dönemi geride bırakacağına, mal mülk sahibi olacağına, sevdiği kişiler ile mutlu olacağı bir döneme gireceğine alamet etmektedir.

Rüyada yağmurda dua ettiğini gördüyseniz:

  • Sıkılmayın, rüya ne olursa olsun, sonunda daima uyanırsınız.

Rüyada yağmurda dua ettiğini görmek neşesini ve yaşam enerjisini geri kazanacağına, her şeyin etiketinin iki katına çıkıp, insanların alım gücünün azalacağına yorulur.

Rüyada dua ettiğini görmek sevdiği kişilerden biri ile arasının yaşanan bir tatsızlıktan dolayı açılacağına, zarar ettiği bir işte kendisine yardım edecek deneyimli biri sayesinde işleri toparlayacağına ve kazanç elde edeceğine, ticaretten ve kazançtan yana zarara gireceğine, darlığa düşeceğine, maddi gücünü kaybedeceğine ve sadece bununla kalmayacağına rivayet eder.

Rüyada babanın dua ettiğini görmek çok üst mevkilere geleceğine, ona özlemle sarılacağına, tüm özlemini gidereceğine yorulmaktadır.

Rüyada ziyarette dua ettiğini görmek rüyayı gören kişinin bu arkadaşının yardımına koşacağına, yapılan hataların hızlı bir şekilde telafi edileceğine ve tekrar edilmeyeceğine, sosyal hayat içerisinde çok güzel bir konu hakkında bir kutlama yapılacağına tabir olunur.

Rüyada kadının dua ettiğini görmek korkularından, hastalıklarından, kendisini kötü hissettiren olumsuz duygu ve düşüncelerinden arınacağına, rakiplerin yapacağı bazı kötülüklerden etkilenileceğine, maddi açıdan zarar edileceğine, eşler arasında büyük bir tartışma yaşanacağına alamet etmektedir.

Rüyada mezarlikta dua ettiğini görmek alacağı sevinçli haberlerle günden güne daha da mutlu olacağına, hayırlı bir kişi ile dünyaevine girileceğine, aile bireylerinden kaynaklanan sıkıntıların kısa zaman içinde çözüme kavuşacağına işaret etmektedir.

Rüyada eşinin dua ettiğini görmek iş hayatı ile ilgili olarak çok büyük deneyimler kazanılacağına, hayatının iyileşeceğine ve güzelleşeceğine alamet etmektedir.

Rüyada başkasına dua ettiğini görmek hayatıyla ilgili kararlar almadan önce muhakkak ailesine danışacağına, endişe ettiği konularda çok güzel adımlar atacağına, çok iyi insanlar ile güzel projeler gerçekleştireceğine inanılır.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments