Rüyada üç tane kadın görmek

Rüyada üç tane kadın görmek işlerin çok hayırlı ve güzel bir şekilde ilerleyeceğine, sıkıntıların biteceğine, eğitimle ilgili olarak büyük bir adım atılacağına, artık tamamen ümitsizliğe kapılacağına, girdiği tüm işlerin altından alnının akıyla çıkacağına, yaşamındaki herşeyin tersi şekilde ilerleyeceğine, sevgilinizle küsmeniz aradaki hissedilen duyguların güçleneceğine, kardeşlerin çok zor bir durumun ortasında kalacağına, baba ile bazı konularda anlaşmazlık yaşanacağına, hane içinde türlü sorunların başgöstereceğine, kendisini sorgulama gereği duyacağına, sağlıkla ilgili olarak yaşanacak bir sorunla uğraşmak zorunda kalınacağına inanılır.

Rüyada üç tane kadın gördüyseniz:

  • Kısa seyahatler planladıysanız bunu gerçekleştirmeniz için harekete geçiyorsunuz, çeşitli organizasyonlara katılabilir veya düzenleyebilirsiniz.

Rüyada üç tane kadın görmek aralarında herhangi bir sorunun başgöstermeyeceğine, korkularının ve hastalıklarının kalmayacağına işaret etmektedir.

Rüyada iki tane hamile kadın görmek ruhsal olarak çok iyi olunacak bir döneme girileceğine, kişinin evlatlarının artacağına delalet eder.

Rüyada tane tane nar yemek elinde bulunan üç kuruşun bu kişi tarafından çalınacağına, sağlık sorunları ile geçecek bir döneme girileceğine, herkesten ileriye gideceğine delalet eder.

Rüyada iki tane kadın görmek rüya sahibinin hayatından razı geleceğine, hem mutluluk hem de mal mülk sahibi olacağına, işlerin iyiye gideceğine delalet eder.

Rüyada üç tane at görmek kafasını rahatlatacağına, gereksiz ve anlamsız konulara artık takılmayacağına bu sayede de düze çıkıp, sakin, sessiz ve huzur dolu günler geçireceğine, girdiği bazı işleri en iyi yerlere getireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada üç tane ev görmek aile bireyleri ile yapılan bir ortaklıkla birlikte iş hayatına adım atılacağına ve yaşanan sağlık sorunlarının tedavi edileceğine, hayata karşı bakışının olumlu yönde değişeceğine alamet eder.

Rüyada tane karabiber görmek yakın zaman içinde büyük maddi kazanç elde edileceğine, ağız tadını, keyfini ve rahatını yerine getirecek hayırlı gelişmelerin meydana geleceğine yorulur.

Rüyada üç tane dolunay görmek dertlerin ve sıkıntıların geride kalacağına, uğursuzlukların yakasından düşmeyeceğine delalettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments