Rüyada torbada yılan görmek

Rüyada torbada yılan görmek hastalanacağına, yanlış kişilere denk geleceğine, gittikçe daha artan işlerin karşılanmaması halinde müşterilerin memnun kalmayacağına, bir daha işyerine gelmeyeceğine, çalışmada çıkan bir sorun yüzünden baş ağrısına sebep olacak bir kişiden öneri alınacağına ve deyim yerindeyse bu kişinin gevezeliklerinin ve boş boğazlıklarının çekileceğine, sıkıntılardan kurtuluşa erileceğine ve hiç beklenmeyen bir anda çok daha iyi işler gerçekleştirmek için gereken bir şeye sahip olunacağına, hoş olmayan sözler işiteceğine, kendisi hakkında olumlu düşünceleri olan insanları hayal kırıklığına uğratacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde çok zarar görmeden kurtulacağına, elinde bulunan mal mülkü sermaye olarak ortaya koyarak kendisi için hayırlı olacak bir iş kuracağına ve eline yüklü miktarda kazanç geçeceğine alamet etmektedir.

Rüyada torbada yılan gördüyseniz:

  • Sizi çekemeyen kimseler, aleyhinizde olmadık şeyler söyleyebilirler.

Rüyada torbada yılan görmek sabredip içine attıklarını yüksek sesle söylemeye karar vereceğine ve bu yönde davranacağına, bir sebeple çok üzücü ve yorucu bir dönem geçireceğine yorulur.

Rüyada torbada ceviz görmek sağlık sorunlarının kısa süre içinde ortadan kalkacağına, bahtın açık olmasına alamet etmektedir.

Rüyada torbada ekmek yaşamının deyim yerindeyse güllük gülistanlık hale geleceğine, hayatına mutluluğun, sükûnetin ve huzurun hâkim olacağına, içinizde bir yerlerde bazı şeylerin bittiğine yorulur.

Rüyada torbada kömür görmek sorunlu ve üzüntülü günlerin geride kalacağına, maddi ve manevi açıdan çok hayırlı bir noktaya varılacağına işaret etmektedir.

Rüyada torbada balık görmek üzücü olaylar yaşanacağına, kısmetlerinden olacağına işaret eder.

Rüyada torbada pirinç görmek başarılarının ve kazancının artacağına, çok iyi giden işlerin duracağına alamet etmektedir.

Rüyada torbada bulgur görmek işinden çıkarılacağına, ruhsal olarak çok büyük bir çöküş yaşayacağına ancak daha sonra yaşanacak güzel gelişmeler sayesinde çok iyi bir duruma geçeceğine, sürekli sorunlar ile meşgul olacağına, problemlerinin bitmek bilmeyeceğine tabir olunur.

Rüyada yılan sokması ve yılan öldürmek varılan noktaya hayal edilmiş olan birçok şeye kavuşulacağına ve dertlerin sona ereceğine, toplum tarafından el üstünde tutulup saygı ve hürmet göreceğine delalet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments