Rüyada tırnak toplamak

Rüyada tırnak toplamak zarar ettiği ya da beklemeye aldığı işleri kısa süre içinde düzeltip kara geçireceğine, çıkmaza düşeceğine, işlerinin hızlanacağına, insanlara küsüleceğine, düştüğü kötü durumlardan yardım ettiği insanlardan alacağı hayır duaları sayesinde kurtulacağına, hane içinde çatlak seslerin yükselmesi ve herkesin kendi başına hareket etmesi üzerine aile birliğinin sarsılacağına, hayallerinin ve isteklerinin gerçekleşeceğine, kazancının artacağına, dedikodulara alet edilen ismi nedeniyle insanlarla ilişkilerinin bozulacağına işaret eder.

Rüyada tırnak toplamak gördüyseniz:

  • Gerçeklere bağlı kalmalısınız.

Rüyada tırnak toplamak ister istemez büyük sorunlar yaşayacağına, işlerinde en yakın olduğu kişiden zarar göreceğine, zararların telafi edileceğine, endişe, üzüntü ve sıkıntılarının sona ereceğine, yaşanan tartışmaların tatlıya bağlanacağına inanılır.

Rüyada tırnak düzeltmek hane içinde samimiyetin ve dürüstlüğün baki kalacağına, tahmin edilenden daha çok kazanç elde edileceğine, zorlu çalışmaların yakın zaman içinde biteceğine, dertlerin, sıkıntıların, tasaların ve sorunların çözüm bulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada tırnak çıkartmak ortaya çıkan sıkıntılar yüzünden büyük üzüntüler yaşayacağına, her işinin daha kötü bir duruma düşeceğine, değişik, yeni insanlar tanımak konusunda istek duyulacağına işaret eder.

Rüyada tırnak ojelemek büyük sıkıntılar ve sorunlar çekeceğine, para ve makam sahibi olacağına işaret eder.

Rüyada tırnak görmek onlar sayesinde kurtuluş yollarını bulacağına, mutluluğunun ve huzurunun da yerine geleceğine yorulur.

Rüyada tırnak tükürmek yarınlara dair beklentilerin gerçekleşeceğine, hayallerini gerçekleştirmek için beklediği önemli ve büyük fırsatlar yakalayacağına işarettir.

Rüyada tırnak uzatmak telaşlı günler yaşansa da kişinin keyfinin yerinde olacağına, düşmanlarını ve rakiplerini alt etmeyi bileceğine işarettir.

Rüyada tırnak yaptırmak adının fesada karışacağına bu nedenle de toplumdaki tüm saygınlığını yitireceğine, sevdiklerini de koruyacağına yorulur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments