Rüyada terliğini unutmak

Rüyada terliğini unutmak uzun soluklu bir çalışmanın yarıda kesileceğine ya da askıya alınmak zorunda kalınacağına, bir sebeple çok kötü bir duruma düşeceğine, neredeyse kahrolacağına, beklenmedik bir sıkıntıyla uğraşılacağına, ticaretinin ilerleyeceğine, iş hayatında çok büyük ve hayırlı kazanç getirecek işlere imza atacağına, hanesinde ve işyerinde bolluk ve bereketin hâkim olacağına ve büyük bir huzur ve mutluluk döneminin geleceğine, çok daha iyi yerlere geleceğine, sıkıntıların ve sorunların çözümü için çeşitli adımlar atacağına, çok sevdiği bir kişi tarafından kalbinin kırılacağına işarettir.

Rüyada terliğini unutmak gördüyseniz:

  • Bir ilişki, ortaklık, iş birliği veya anlaşma size istikrar getirebilir.

Rüyada terliğini unutmak yüzünün güleceğine, kaderinin güzel ve hayırlı olacağına, iş konusunda büyük atılımlar yapılacağına yorulur.

Rüyada terliğini kaybetmek eşle üzerinde uzun uzun konuşulan bir konudan ötürü ters düşüleceğine, tüm yaşamını donanımlı kimse haline gelmek için harcamaktan geri durmayacağına, işinin ehli durumuna geleceğine tabir olunur.

Rüyada birinin terliğini giymek huzursuzluğundan ve korkularından kurtulacağına, ekmeğinin çoğalacağına ve bu sayede kafasının rahat edeceğine işaret eder.

Rüyada başka birinin terliğini giymek çok büyük kazançlar elde edeceğine, bu sayede tüm sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, daha sonra yaşanacak tatsız bir olayın ardından haklı olunduğunun anlaşılacağına delalet eder.

Rüyada ölmüş birinin terliğini giymek sonucun kişi için hayırlı olacağına, genç ve duru güzelliğinin bozulmayacağına işaret etmektedir.

Rüyada komşunun terliğini giymek gözyaşının kuruyacağına, yakın bir zamanda etrafındaki insanlar ile arasının açılacağına ve gereksiz yere üzüleceğine inanılır.

Rüyada terliğini başkasına vermek anne baba dualarının birçok engeli ortadan kaldıracağına ve büyük bir rahatlığa erileceğine, sevdiği bazı kişilerden büyük ihanet göreceğine delalet etmektedir.

Rüyada terliğini kaybettiğini görmek eşler arasında ayrılığa sebep olacak bir olay yaşanacağına, alınan kararların bir türlü istenen şekilde uygulanamayacağına ve azalan kazancın sonunda tamamen biteceğine, idealist kimse olacağına, hayallerinin peşinden koşmaktan yorulmayacağına ve bu yolda karşısına çıkacak engellerin ve aksiliklerinde de kendisini yıldırmasına izin vermeyeceğine işaret etmektedir.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments