Rüyada tek ayak üstünde durmak

Rüyada tek ayak üstünde durmak şansının geri döneceğine, kudret sahibi olacağına ve tabiri caizse hiç kimsenin kendisiyle gerek meslekteki uzmanlığı gerekse maddi gücü bakımından boy ölçüşemeyeceğine, hanesine bereketin ve bolluğun geleceğine, edilen duaların kabul olacağına, iş hayatında çok iyi projeler ortaya koyulması sayesinde dikkat çekileceğine ve sevilen bir kişi olunacağına, dileklerinin kabul olacağına, dostlardan zarar görüleceğine, çok sevilen birisinden çok kötü bir haber alınacağına, her geçen gün işini çok daha iyi şekilde ifşa etmeyi başaracağına delalettir.

Rüyada tek ayak üstünde durmak gördüyseniz:

  • Yapmanız gereken düzenlemeler var.

Rüyada tek ayak üstünde durmak işinden evine gidip geleceğine, borçlarını ödeme imkânı elde edeceğine tabir olunur.

Rüyada tek ayak üstünde yürümek atılacak adımın ardından herkesin tanıdığı ve çok sevdiği bir kişi olunacağına, ele geçen kazancın günden güne daha da artacağına, zor zamanların geride kalacağına, ortaya konulan başarılı projeler sayesinde yüksek bir mevkiye terfi edileceğine, sıkıntıların ardından neşe dolu günlerin de sizi beklediğine delalettir.

Rüyada tek ayak üstünde zıplamak sevdikleri ile arasına nifak ve ayrılık gireceğine, kazançsız işler peşinde olmaya alamet eder.

Rüyada ayak üstünde yara görmek gidilecek yerde tanışılan biriyle evlilik yapılarak o şehre veya ülkeye temelli yerleşileceğine, yeni kazanç kapılarına kavuşacağına delalet eder.

Rüyada kar üstünde yalın ayak yürümek hayal kırıklığı yaşanacağına, ekmek teknesinin de yolunda devam ettiğini öğreneceğine alamet etmektedir.

Rüyada dört ayak üstünde koşmak moral olarak çok iyi hissedeceğine, kişinin bazı değişiklikler yapmak suretiyle kazancını farklı yollardan elde edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada tek ayak yürümek gelecekte hem çok zengin hem de nüfuslu biri haline geleceğine, pek çok hayır duası alacağı için işlerinin de daima yolunda gideceğine delalettir.

Rüyada tek ayak görmek risk almaktan özenle kaçınacağına, işlerin açılacağına, sorunların ve sıkıntıların aşılacağına, yeni bir işe girileceğine rivayet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments