Rüyada taşların üstünde yürümek

Rüyada taşların üstünde yürümek gerçekleştirmek istediği projeler için daha iyi ve daha başarılı atılımlar yapmak istediği sırada canını çok sıkacak olaylar ile karşılaşacağına ve zor zamanlar geçireceğine, ancak bu durumun fazla sürmeyeceğine, yokluğa, darlığa düşeceğine, rızkından olacağına, fakirleşeceğine, kötü ve tatsız sözler işiteceğine, yaşamdan elini eteğini çekeceğine ve içine dönerek, kabuğuna çekilip evden çıkmaz ve insanlarla da konuşmaz olacağına, önemli atılımlar yapacağına, eşi ya da sevgilisi ile aşk hayatının kusursuz hale geleceğine, sevilen kişilerle çok başarılı bir ortaklık kurulacağına, düğün veya nişan gibi bir durum için tüm akrabaların bir araya gelerek dayanışma içinde olacağına tabir olunur.

Rüyada taşların üstünde yürümek gördüyseniz:

  • İşlerin halledilmesi veya tamamlanması için zaman ayırmanız gerekiyor.

Rüyada taşların üstünde yürümek sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, çok büyük üzüntüler yaşadığı bir dönemi geride bırakacağına, uzun zamandan beri yapmak istediği bir işe gireceğine, kaybedilenlerin yerine çok daha fazlasının ve iyisinin konacağına rivayet eder.

Rüyada taşların üstünde yatmak hayallerinin, beklentilerinin ve ideallerinin de gerçekleşeceğine, oturulan semtte çıkarılan bir dedikoduya malzeme olunacağına ve haklıyken haksız duruma düşüleceğine alamet etmektedir.

Rüyada taşların üzerine yatmak kırgınlık yaşanan bir kişi ile aradaki buzların eritileceğine, atılacak adımlar sayesinde iş sahibi olunacağına, yakın olduğu kişilerden birinin ihanetine uğrayacağına işaret etmektedir.

Rüyada taşların üzerinde yatmak onların hikmetli kişiliklerinden de feyz almak için mücadele vereceğine, atılan adımların da son derece isabetli ve doğru olacağına delalet etmektedir.

Rüyada taşların yıkıldığını görmek yakın bir dostuyla kırgınlık yaşayacağına, rahat ettim derken çok sıkıntılı bir duruma düşebileceğine işarettir.

Rüyada dağdan taşların yuvarlandığını görmek değer verdiğiniz birine karşı olan hislerinizin git gide kaybolmasına, umutlarının kendisine hayır getireceğine, heveslendiği işlerden allah’ın izni ile kar elde etmeyi başaracağına yorulmaktadır.

Rüyada taşların arasında yılan görmek fırsatların çok iyi ve kazançlı bir şekilde değerlendirileceğine ve kırgınlıkların unutulacağına, şifaya kavuşacağına işarettir.

Rüyada taşların üzerinde yürümek imkânlarının da genişleyeceğine, hayırlı ve büyük başarılar ve kazançlar elde edileceğine, aile hayatında ve sosyal hayatta yaşanan tartışmaların kısa zaman içinde tatlıya bağlanacağına rivayet eder.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments