Rüyada taşların düştüğünü görmek

Rüyada taşların düştüğünü görmek hayırsız bir kişinin sebep olduğu sıkıntıya çözüm olacağına, aile hayatı içinde ortaya çıkan dertlerin kısa zaman içinde biteceğine, çeşitli nedenlerden ötürü ayrılık yaşayanların kavuşacağına, iş hayatında karşısına çıkan sorunları rahat bir şekilde sona erdireceğine, halsizleşeceğine, elinde bulunan fırsatların bir bir boşa çıkacağına ve sıkıntı çekeceğine, şansının da açık olacağına, uzun zamandan beri ağır aksak giden bir işin yakında hızlanacağına, mesleğinde ve ticaret yaptığı sektörde rakiplerini geride bırakacağına işaret etmektedir.

Rüyada taşların düştüğünü gördüyseniz:

  • Belli kurallar çerçevesinde veya rutin akışta hareket etme konusunda ısrarcısınız.

Rüyada taşların düştüğünü görmek zarar ettiği bir dönemi kapatıp çok büyük kazançlar elde edeceği bir döneme gireceğine, aksine daha da zorlaştıracağına delalet etmektedir.

Rüyada taşların yuvarlandığını görmek maddi yükümlülüklerin azalacağına, rahatın ve huzurun yerine geleceğine, insanlarla arasında iyi geçimin sağlanacağına, kinin ve düşmanlığın giderileceğine inanılır.

Rüyada taşların üzerinde yürümek sorunların kısa zamanda temizleneceğine, makam sahibi olacağına yorulur.

Rüyada taşların üstünde yatmak sıkıntılarla boğuşan bir akrabanın toparlanması için bir ortaklık kurulacağına, esenliğe kavuşulacağına işaret eder.

Rüyada taşların üzerinden atlamak çok büyük sıkıntılar çekeceğine, yakaladığı bütün fırsatların boş çıkacağına, yaşanan güzel olayların kısa sürede kötüye döneceğine, haksızlık yaşanacak bir olayla karşılaşılacağına işaret eder.

Rüyada taşların üstünde yürümek aile hayatında dilediği her şeye en iyi koşullarda sahip olacağına, kazancını günden güne daha da arttıracağına alamet etmektedir.

Rüyada taşların üzerine yatmak hayal kırıklığına uğratılacağına, ortak işlere gireceğine işaret etmektedir.

Rüyada taşların yıkıldığını görmek çok büyük paralar kazanılacağına, hayır vereceğine rivayet etmektedir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments