Rüyada sırtından öpüldüğünü görmek

Rüyada sırtından öpüldüğünü görmek uzun zamandan beri askıda kalan bir işinin yardımsever, hakkaniyetli ve düzgün bir insandan çok büyük yardım göreceğine, daha iyi hizmet vermek için hizmet politikasını gözden geçireceğine, elindekileri kaybedeceğine bu nedenle büyük bir özgüven ve cesaret kaybına uğrayacağına, hayırlı ve de uğurlu olacak girişimlerde bulunacağına, iş hayatının bazı büyük kişilerinin dikkatini çekeceğine, bir erkeğin başka bir erkekle seviştiğini görmesi ise çok büyük bir belaya bulaşacağına, amaçlarına ulaşacağına, hayalini kurduğu işin başına geçeceğine, tüm sorunların tatlılıkla ve kısa sürede halledileceğine tabir olunur.

Rüyada sırtından öpüldüğünü gördüyseniz:

  • Bazı şeyleri saçma dahi bulsanız, uluorta hissettirmemenizde fayda var.

Rüyada sırtından öpüldüğünü görmek gelecek olan paranın ise işleri yürütmek için kullanılacağına, şartlarının iyi olmamasından ötürü emekli olsa bile çalışmaya devam edeceğine inanılır.

Rüyada alnının öpüldüğünü görmek emeklerin karşılığında hak edilen noktaya gelineceğine, önüne pek çok imkan sunulacağına ve yeni kurslara, seminerlere katılarak mevcut yeteneğini daha da iyi hale getirip, seçkin bir eleman haline geleceğine alamet eder.

Rüyada saçının öpüldüğünü görmek işlerin sürekli büyüyeceğine, ticaretinin genişleyeceğine, işlerinin büyüyeceğine, maddi gücünün ve imkânlarının artacağına alamet eder.

Rüyada zorla öpüldüğünü görmek aile hayatının gün geçtikçe daha kötü bir hal alacağına, yaptığı işlerde kişinin iyi niyetinin suiistimal edileceğine, ortaya konulan bir çalışmaya zarar vereceğine alamet etmektedir.

Rüyada boynundan öpüldüğünü görmek çalışmalarının istediği takdiri görmeyeceğine ve başarısızlık ve mutsuzlukla geçecek kötü bir dönem geçireceğine bu nedenle de oldukça zorlanacağına, keyfin ve huzurun yerinde olacağına işarettir.

Rüyada başının öpüldüğünü görmek dininden vazgeçmeyeceğine, sevdiklerine ihanet etmeyeceğine, kimsenin arkasından gıybet etmeyeceğine ve hiç kimseye iftira atmayacağına inanılır.

Rüyada burnundan öpüldüğünü görmek sevinçten gözyaşı dökeceğine, ihtiyaçlarını gidermekte maddi sıkıntı çekmeyeceğine yani geçim derdi olmayacağına yorulur.

Rüyada bebek tarafından öpüldüğünü görmek eşi ve çocukları ile uzun ve sağlıklı bir ömür yaşayacağına, sorunlarını gidereceğine, yardıma muhtaç insanlara yardım edeceğine, sevdiği kişileri etrafına toplayacağına işaret eder.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments