Rüyada sığ su görmek

Rüyada sığ su görmek hayırlı ve güzel haberler alınacağına, sıkıntı veren olayların tatlıya bağlanacağına, uzun zamandan beri çözülemeyen problemlerin nihayete erdirileceğine, hayırlı bazı kişiler ile yeni projelere girmek için ortaklık kuracağına, moralinin yükseleceğine, kazancın artacağına, attığı adımların da kendisine hayır getireceğine, çeşitli avantajlar elde edileceğine, güzel fırsatların ele geçirileceğine, uzun zamandan beri istenen hedeflerin ve amaçların gerçekleşeceğine, kazançlı işler yapılacağına, anne baba dualarının birçok engeli ortadan kaldıracağına, uzun yıllardan beri hayali kurulan herşeye kavuşulacağına, üzüntülerin sona ereceğine işarettir.

Rüyada sığ su gördüyseniz:

  • Size yardımcı olan kişilerle aranızda güçlü bağlar kurabilirsiniz.

Rüyada sığ su görmek sıkıntı veren durumların ve sorunların bu sayede ortadan kalkacağına, büyük bir kazanç elde edeceğine, elinde bulunan imkânları hayırlı işler için kullanacağına delalettir.

Rüyada sığ denizde yürümek ihtiyaçların ve eksiklerin giderilemeyeceğine, eş, dost ya da akrabalardan biri ile birlikte kazançlı bir işe ortak olunacağına işarettir.

Rüyada sığ denize girmek sevdiği kişileri kaybetmesinden ötürü çok zorluk çekeceğine, insanlardan bir süre uzak duracağına, emeklerinin boşa gitmeyeceğine ve inanıp, azmedip, çabaladıktan sonra hiçbir konuda hevesinin kursağında kalmayacağına alamet etmektedir.

Rüyada sığ yerde yüzmek gayrimenkul işine girileceğine, mali gücünü yitireceğine, geçim sıkıntısına katlanmak zorunda kalacağına rivayet eder.

Rüyada sığ derede yüzmek uzun zamandan beri kazanmadığı kadar büyük bir kazanç elde edeceğine, mal mülk konusunda çok büyük adımlar atıp çok zengin olacağına, husumetlerin başgöstereceğine, kısa süre içinde bazı üzücü olayların yaşanacağına delalettir.

Rüyada sığ suda balık tutmak atılacak adımlar sayesinde çok büyük başarılar kazanılacağına, uzun süren çalışmalar sonunda yıpranmış olan sinirlerin düzeltilmesi için tatile çıkılacağına tabir olunur.

Rüyada sığ denizde yüzdüğünü görmek dünya nimetlerinden sonuna dek yararlanacağına, verilen emekler sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine işaret eder.

Rüyada sığ denizde yüzmek dost ve akrabaların katılacağı bir eğlence yapılacağına, sevdiği kişi ile dünyaevine gireceğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments