Rüyada sedef hastası olduğunu görmek

Rüyada sedef hastası olduğunu görmek büyük bir ortaklık yapılacağına, tövbelerinin ve dualarının kabul olacağına, anlayışlı ve hoşgörülü bir kişi ile evlenileceğine, ün sahibi birisi olunacağına, bazı iş konularında önemli devlet büyüklerine danışılacağına, hastalığın biteceğine, amaçlarının gerçekleşeceğine ve ticaretinin hızlanacağına, bir sıkıntısı olduğunda pek çok kişiyi yanında bulacağına, kadim dostlar edineceğine işarettir.

Rüyada sedef hastası olduğunu gördüyseniz:

  • Çok önem verdiğiniz kimseleri ya da kilit noktalarında bulunan kimseleri sözlerinizle etkilemeye gayret etmelisiniz.

Rüyada sedef hastası olduğunu görmek huzur kaçıran olayların sona ereceğine, daha oturaklı, aklı başında ve daha doğru kararlar veren bir insan olacağına yorulur.

Rüyada sedef olduğunu görmek tersine suyun üstünde zorla giden sandal da kötü sürecinizin kısa zamanda sonlanacağına, kendi çıkarları uğruna sevdiği bir arkadaşı hakkında yalanlar söyleyeceğine işaret etmektedir.

Rüyada şeker hastası olduğunu öğrenmek aklı başında ve daha doğru kararlar veren bir insan olacağına, aşk konusunda çok büyük bir ilerleme kaydedileceğine ve hayırlı bir kısmet ile tanışılacağına işaret etmektedir.

Rüyada kanser hastası olduğunu görmek hastalığının düzeleceğine, gelirinin de garanti altında olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada sedef hastalığı olduğunu görmek hayatında kolaylıkların meydana geleceğine, hem toplumun hem de ailenin çok sevineceğine, uzun yıllar boyunca konuşulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kanser hastası olduğunu öğrenmek ticaretin büyüyeceğine, rüya sahibinin geçim derdinin biteceğine, borçlarının da kapanacağına, ticaret ya da meslek hayatında kararlı adımlar atacağına inanılır.

Rüyada sara hastası olduğunu görmek yaşam standartlarının ve kazancının artacağına, eline geçen şansları ve fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirerek hem kendisi için çok hayırlı şeyler gerçekleştireceğine hem de çalıştığı işi çok başarılı bir noktaya taşıyacağına işarettir.

Rüyada böbrek hastası olduğunu görmek çocuk sahibi olunacağına, çok uzun zamandan beri hayal ettiği ve çok istediği şeylere en kısa zamanda kavuşacağına inanılır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments