Rüyada sebzeci görmek

Rüyada sebzeci görmek yeni hayatında çok hayırlı ve kazançlı işlere imza atacağına, yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, istediği herşeye sahip olacağına, dertlerin biteceğine, dost sandığı kişilerin ortalıktan kaybolacağına, kişinin kendini kimsesiz ve çaresiz hissedeceğine, yaptığı işlerin küçümseneceğine ve değer verilmeden yaşanacak bu hayatın kişiyi psikolojik açıdan zorlayacağına, kendisi için çok hayırlı bir iş kuracağına, asosyal bir insan haline geleceğine, hayatın, varlığının, ölümün manalarını bulmaya çalışacağına, maddeden çok maneviyata önem vereceğine alamet etmektedir.

Rüyada sebzeci gördüyseniz:

  • Seyahat planları yapılabilir.

Rüyada sebzeci görmek borçlarını ödeyeceğine ve mal mülk sahibi olacağına, iş için gurbete gidileceğine alamet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments