Rüyada sarı perde görmek

Rüyada sarı perde görmek sorunların tatlıya bağlanacağına, sevinçli ve güzel haberler alınacağına, farkında olunmadan yapılan bir hareketin sonuçlarının düzeltileceğine, iş yaşamında yaşayacağı olumsuzlukları aile hayatına da yansıtacağına, kısır bir döngü içinde hissedildiği gibi, çıkış kapısı bulunamadığı için ruhsal bir bunalım geçirileceğine, makamının yükseleceğine, adının da yaptığı iş sayesinde daha çok insan tarafından bilinir olacağına, dünya nimetlerinin en hayırlılarından daha fazla istifade edeceğine, iş hayatında saygı göreceğine, bahtının güzelleşeceğine, kişinin gönlünü alacağına, onların bilgilerinden faydalanmak için savaşacağına işaret etmektedir.

Rüyada sarı perde gördüyseniz:

  • Belli bağlantılarınız ya da size bağlı iş veya kişiler yıpratıcı olmaya başlayabilir.

Rüyada sarı perde görmek zenginliğe sahip olacağına, işlerin bir düzene oturtulduktan sonra kalben rahat olunacağına inanılır.

Rüyada sarı renk perde görmek dünya hayatında isteklerinizin gerçekleşeceğine, yeni bir işe girmek için üst düzey bir yetkiliden yardım isteneceğine, zararlı bir alışkanlığın bırakılacağına işaret eder.

Rüyada perde indirmek işlerin istenmeyen bir hal alacağına, ağız tadının yerinde olduğunu öğreneceğine ve annesiyle ilgili kendisini mutlu ve memnun edecek gelişmeler yaşayacağına yorulmaktadır.

Rüyada perde süslemek kişinin nüfuzunu, elindeki imkanları kullanarak bu kişiye destek olup, yardımda bulunacağına, musibetlerden, sıkıntılardan, zorluklardan ve sorunlardan kurtulup rahata erileceğine, zarar edilen işlerin kısa zaman içinde çözüme kavuşacağına tabir olunur.

Rüyada perde çıkarmak razı geleceğine, herkesin dikkatini çekecek, takdirini toplayacak kadar önemli işler yapacağına yorulur.

Rüyada perde kapatmak size başarı getirecek adımlar atmanıza, başarılar yaşanacak ve büyük atılımlar yapılacak bir işe girileceğine işarettir.

Rüyada perde dikmek ekonomik olarak zarar getirecek bir işe girileceğine, kişinin hiçbir üzüntü ve sıkıntı yaşamayacağına tabir olunur.

Rüyada perde görmek çok büyük sıkıntılar ve sorunlar yaratacağına, daha iyi şartlarda yaşama imkânına kavuşacağına tabir olunur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments