Rüyada şanzıman görmek

Rüyada şanzıman görmek beklediği haberin gelmeyeceğine, kişinin dünya malında önemli derecede bolluk yaşanacağına, rahat edilecek bir döneme girileceğine, zahmet veren işlerin kolaylaştırılacağına, rahat bir işe girişle birlikte evlilik konusunda bir karar vereceğine, çok sıkıntılı ve zor zamanlar geçireceğine, elinde bulunan imkânların bitmek üzere olacağına, sıhhate ve saadete kavuşacağına, bolluk, bereket ve mutluluk elde edeceğine, bir şansın ve kısmetin ardından yenilerini getireceğine, takdir beklemeden, kendini tatmin etmek için yaşayacağına delalet etmektedir.

Rüyada şanzıman gördüyseniz:

  • Eviniz veya ailenizle ilgili bazı konularda problemler yaşanabilir veya işle ilgili gerginlikler söz konusu olabilir.

Rüyada şanzıman görmek yüzlerin asılacağına, sıkıntılı geçen ve çok büyük zararlara sebep olan bir dönemin kapanacağına ve hayırlı bir işe girileceğine işaret eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments