Rüyada saksıda görmek

Rüyada saksıda görmek işlerinin azalacağına, kendisine karşı kötü sözler sarfedileceğine, daha sonra kalbine göre birisini bulmak için bekleyişe geçeceğine, dikkatsiz davranışlar yüzünden sevilen bir kimseyi incitecek olan rüya sahibinin sonradan pişman olacağı bir duruma kendisini sürükleyeceğine, mutlu günler yaşanacağına, aksiliklerin başgöstereceğine ve aynı yoldan gidilen bir kişi ile karşılaşılan ortak bir sorun için işbirliği yapılacağına, aile hayatında tartışmaların ve kırgınlıkların yaşanacağına, aldığı destek ile çok daha büyük atılımlar yapmak için çalışmalara başlayacağına alamet eder.

Rüyada saksıda gördüyseniz:

  • Tüm iletişim konularında zorlanacaksınız.

Rüyada saksıda görmek imkanlarının genişleyeceğine, başarılarının ve zaferlerinin de çoğalacağına, hayallerinden günbegün daha da uzaklaşacağına inanılır.

Rüyada saksıda bitki görmek bundan sonra herşeyin yolunda gideceğine, yaşanan bazı sorunlara çözüm bulmak amacıyla uzunca bir yolculuğa çıkacağına, bu sayede sorunun kısa bir zaman içinde biteceğine delalet etmektedir.

Rüyada saksıda salatalık görmek şansının yaver gideceğine, işlerinin açılacağına, dünya malı edinerek rahata kavuşacağına tabir olunur.

Rüyada saksıda maydanoz görmek uzun zamandan beri yaşadığı sıkıntılarından ve insanlar ile olan sorunlarından kurtulacağına ve hayatında çok rahat olduğu bir döneme gireceğine, mutluluğun her zaman hayata renk katacağına işaret etmektedir.

Rüyada saksıda çiçek vermek zarar edilen işlerin yoluna gireceğine, yaşadığı sıkıntıların bu haber sayesinde ortadan kalkacağına ve çok iyi yerlere gelineceğine inanılır.

Rüyada saksıda domates görmek sevdiği ve değer verdiği kişilerin her zaman yardımlarını alacağına, düğün veya nişan gibi bir durum için tüm akrabaların bir araya gelerek dayanışma içinde olacağına alamet etmektedir.

Rüyada saksıda karanfil görmek çok güzel günler ile karşılaşacağına, insanlara ilim irfan aşılayacağına işarettir.

Rüyada saksıda toprak görmek uğranan zararın en kısa zamanda telafi edileceğine, resmi bir göreve getirileceğine ve üst makamlara çıkacağına yorulur.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments