Rüyada saçını boyadığını görmek

Rüyada saçını boyadığını görmek eline geçecek olan fırsatların günden güne çoğalacağına, evinde ve işinde yardımcıları olacağına, elinin sıcak sudan soğuk suya değmeyeceğine, çok büyük mal ve mülke sahip olacağına, kendisini kıskanan ve çalışmalarında sürekli köstek olmaya çalışan kişiden kurtulup yoluna devam edeceğine, bunun kendisine başarı, mevki, zafer ve bol kazanç getireceğine, yaşamının plan ve program içinde olması sayesinde kurulu bir düzeninin olacağına, sevilen bir kişinin düştüğü hastalıktan ötürü içinde bulunduğu ruhsal durumun düzelmesi için gereken herşeyin yapılacağına, onu dinleyeceğine, kendisine yol göstereceğine ve elinden geldiğince sıkıntısını azaltmak için imkânlarını seferber etmekten geri durmayacağına, tüm sorunların çözüme kavuşması sayesinde derin bir nefes alacağına, aile hayatında hiçbir maddi kısıtlamaya gitmek zorunda kalmadan yaşayacağına, mallarının ve parasının üstüne ekleyeceğine yorulur.

Rüyada saçını boyadığını gördüyseniz:

  • Seyahatler ya da fiziksel aktiviteler esnasında dikkatli hareket etmenizde fayda var, sakarlıklara açıksınız.

Rüyada saçını boyadığını görmek kaçırılan fırsatlardan daha iyilerinin elde edileceğine ve dostlarla ve aileyle çok mutlu olunacağına, sevilen kişiler ile yaşanan herhangi bir kırgınlık varsa eğer tatlıya bağlanacağına tabir olunur.

Rüyada kendi saçını boyadığını görmek üzülmeye veya keder içinde bulunmaya, elini attığı her işi layığıyla yerine getireceğine alamet eder.

Rüyada saçını sarıya boyadığını görmek hak ettiği makam ve mevkiye uzun zaman kavuşamayacağına, çok büyük bir çalışma içine girip ortaya koyacağı projeler ile adından çok güzel ve saygın bir şekilde söz ettireceğine, uzun zamandan beri iş hayatında yaşadığı sorunlardan kurtulmak için çok başarılı bir kişi ile ortaklık kuracağına delalet etmektedir.

Rüyada birinin saçını boyadığını görmek başına uğursuzluklar geleceğine, hayırlı bir iş için bazı arkadaşlardan destek alınacağına rivayet eder.

Rüyada arkadaşının saçını siyaha boyadığını görmek alınacak kararların kişinin geleceğini baştan sona değiştireceğine ve risklerle dolu olsa da yeni kapıların kişiye bugüne dek beklediği tüm fırsatları sunacağına, yaşanan ayrılıkların biteceğine, ferahlığa çıkılacağına rivayet eder.

Rüyada birinin saçını sarıya boyadığını görmek bereket ve bolluk içinde geçecek bir döneme girileceğine, kişininsessiz, sakin, durgun, evden işe, işten eve bir hayat yaşayacağına alamet eder.

Rüyada eşinin saçını boyadığını görmek huzurlu ve mutlu bir ortamda kendisini çok rahat bir hayat süreceğine, artan özgüveninin de yardımı ile çok uzun zamandan beri ara verdiği gönül ilişkilerine geri döneceğine ve yeni bir aşka yelken açacağına inanılır.

Rüyada başka birinin saçını boyadığını görmek yaşanan bazı sorunlara çözüm bulmak amacıyla uzunca bir yolculuğa çıkacağına, bolluğa kavuşacağına rivayet eder.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments