Rüyada sabunlu su içmek

Rüyada sabunlu su içmek sıkıntılarını ve sorunlarını ortadan kaldıracağına, ferahlığa çıkılacağına, tartışmaların sona ereceğine, aile hayatında sevinileceğine ve ferahlığa çıkılacağına, fakir ve güçten düşmüş bir kimse olacağına, işyerini kapatacağına, iflas edeceğine, artık hep ileriye ve önüne bakacağına, iyi hissedeceğine ve gönül hoşluğu yakalayacağına, çok sıkıntı çektiği ve üzüldüğü konularda kendisini ferahlatacağına ve rahata ereceğine, talihinin ve kısmetinin açık olması sayesinde elinin bolluğa kavuşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada sabunlu su içmek gördüyseniz:

  • Bir çok yolculuk yapmak zorunda kalabilirsiniz.

Rüyada sabunlu su içmek kazanca ve ekmeğe kavuşacağına dolayısıyla da rahata ereceğine, işlerinin aksayacağına inanılır.

Rüyada elleri sabunlu görmek yaşadığı sıkıntılı ve sorunlu durumları yakın bir zaman içinde ortadan kaldıracağına, aile içindeki sıkıntıların, zorlukların aşılacağına delalet etmektedir.

Rüyada banyoda sabunlu kalmak sorunların eşle oturup konuşularak çözüme kavuşturulacağına, allah’ın izni ile çok rahat edileceğine, hayal ettiğinden de çok malı ve parası olacağına alamet eder.

Rüyada sabunlu bez görmek ona sorunlarını, dertlerinin, başındaki belaları unutturacak, moralinin yükselmesini sağlayacak değişimlerin meydana geleceğine, bereket ve rahat içinde yaşayacağına yorulur.

Rüyada ellerini sabunlu görmek sağlıklı, rahat bir hayat süreceğine, huzurlu bir iş hayatı sağlanacağına ve refaha erileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada sabunlu el görmek rahata kavuşacağına, işlerinin yolunda gideceğine, şifa ve ilaç bulacağına, bu sayede ruhunun da, bedeninin de iyileşeceğine delalet eder.

Rüyada sabunlu kalmak yaşanan hastalıklara şifa geleceğine ve küs insanların barışacağına, büyük bir proje gerçekleştirileceğine inanılır.

Rüyada sabunlu su görmek sevinçli ve güzel haberler alınacağına, varolan sağlık sorunlarının şifa bulacağına ve kısa süre içinde çok büyük mevkilere gelineceğine, sıkıntılarını bir köşeye bırakarak daha doğru bir kişi olmak için çaba göstereceğine ve mutlu olacağına inanılır.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments