Rüyada renkli battaniye görmek

Rüyada renkli battaniye görmek kardeşlerin çok zor bir durumun ortasında kalacağına, baba ile bazı konularda anlaşmazlık yaşanacağına, hane içinde türlü sorunların başgöstereceğine, büyük tartışmalar yaşayacağına ve adını temizlemek için çok çaba göstereceğine, iyiliğe ve güzelliğe ulaşacağına, eskiden yapamadığı her şeyi yavaş yavaş hayata geçireceğine, üzerine düşüldükçe daha da nazlanacağına ve kendisini seven kimseleri üzeceğine, kötü günler geçireceğine, yıpranacağına, atılan adımlar sayesinde işlerin çok büyük başarılar getireceğine, yeni bir eğitim kurumuna kayıt yaptırılacağına ve rahata erileceğine alamet etmektedir.

Rüyada renkli battaniye gördüyseniz:

  • Sıkıntı yaşamak istemiyorsanız, uzlaşmacı olmanın veya olayları espriyle karışık yönlendirmeye çalışmanın faydasını görebilirsiniz.

Rüyada renkli battaniye görmek aile bireyleri ile bazı tartışmalar yaşanacağına, dolayısıyla işlerin bozulacağına inanılır.

Rüyada battaniye çalmak bugüne kadar aldığı aile desteğinden mahrum kalacağına, sorunların ve tartışmaların büyüyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada battaniye sarılmak üzüntülerin sevince döneceğine, hayırlı bir kısmet ile evlilik yoluna girileceğine, uzun süre boyunca görülmemiş olan bir kişi ile hasret giderileceğine ve ferahlığa çıkılacağına, onunla birlikte uzun soluklu olacak bir aile hayatının ilk adımlarının atılacağına yorulmaktadır.

Rüyada battaniye yakmak ardından birçok konuda yardımcı olacağına, yıllar sonra rahat yüzü göreceğine ve sevdiği kişilerin sıkıntılarına derman olacak adımlar atacağına inanılır.

Rüyada eski battaniye görmek çarelere ve çözümlere ulaşacağına, şifa bulacağına, ruhen ve bedenen yenileneceğine, geçmişte yapılan hatalardan kaynaklanan problemlerin sona ereceğine tabir olunur.

Rüyada üstünde battaniye görmek deyim yerindeyse paranın pul olacağına, hayırlı ve bol kazançlı bir yoldan gidileceğine, gidilen yolda karşılaşılan engellere rağmen birçok kişi ile çeşitli bağlar ve ortaklıklar kurularak başarı kazanılacağına rivayet eder.

Rüyada üzerine battaniye örtmek mali anlamdaki sorunlarını aşacağına, işyerinde yükselme yolu açık olan mevkilere terfi edileceğine tabir olunur.

Rüyada kirli battaniye görmek isteklerini ve arzularını kolayca elde edeceğine, ancak rüya sahibinin, iş hayatı ve aile hayatı ile ilgili çok büyük bir azim göstererek çok büyük kazançlar elde edeceğine işaret eder.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments