Rüyada kirli battaniye görmek

Rüyada kirli battaniye görmek verimliliğinin artacağına ve başarılarının devamının geleceğine, iyileşme göstereceğine, herhangi bir isteğinizden vazgeçmenize, uğradığı zararları telafi edeceğine, yolculuğa, alınan bir iş teklifinden ötürü gurbete çıkılacağına, borçları nedeni ile hapislik durumlar yaşayacağına, karşısına çıkan bütün fırsatları çok doğru bir şekilde değerlendireceğine delalettir.

Rüyada kirli battaniye gördüyseniz:

  • Değer yargınız size ait olduğu gibi kimse tarafından da yönlendirilemez.Bu yüzden çevrenizde meydana gelen olayları abartmamalısınız.

Rüyada kirli battaniye görmek makam ve söz sahibi olacağına, anne baba kavgası ile uğraşılacağına, eşle üzerinde uzun uzun konuşulan bir konudan ötürü ters düşüleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada battaniye çalmak sorunlu kişilerle kurulmuş olan tüm bağların koparılacağına, yeni bir aşka yelken açılacağına ve ana baba dualarının alınması sayesinde güzel günler görüleceğine, maddi ve manevi açıdan pek çok sorunla karşılaşılacak durumlara düşüleceğine, borçların gün geçtikçe daha da büyüyeceğine, uzakta yaşayan bir akrabadan kötü bir haber alınacağına delalettir.

Rüyada battaniye yakmak sahip olduğu nimetin artacağına, neşesinin, keyfinin, huzurunun ve ağız tadının yerine geleceğine, işlerinin hiç beklemediği kadar kazanç getireceğine ve kariyerinde çok büyük sıçrama yapacağına işarettir.

Rüyada battaniye sarılmak sıkıntıların ve sorunların yakın zamanda çözüme kavuşacağına, karşılaştığı güçlükler ne olursa olsun kişinin asla yenilmeyeceğine işarettir.

Rüyada üstünde battaniye görmek mesleki açıdan aranacak niteliklere sahip olmak için gece gündüz çalışacağına, işlerinin kısa bir zaman içinde çok iyi bir hal alacakken karşılaşılacak bazı durumlardan ötürü yarıda kalacağına yorulur.

Rüyada yorgan ve battaniye görmek çok büyük üzüntü duyacağı durumlar ile yüzleşmek zorunda kalacağına, maddi anlamda güçleneceğine, borçlarından, maddi yükümlülüklerin verdiği ağırlıktan, sıkıntılardan ve zorluklardan kurtulacağına inanılır.

Rüyada üzerine battaniye örtmek büyük bir kazanca sahip olacağına, rızkının bollaşacağına, elinin de bolluk göreceğine delalet etmektedir.

Rüyada yıkanmış battaniye görmek keyifli olacağına, kafasının ve içinin rahatlayacağına rivayet eder.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments