Rüyada pembe başörtü takmak

Rüyada pembe başörtü takmak çalışmalarının ve performansının değerlendirilmesi sonucunda terfi alacağına, iş hayatında yaşanan kötü olaylar yüzünden uğranılan zararın telafi edileceğine, içinin rahatlayacağına, sabrının sonunda gönül hoşluğuna ulaşacağına, yaşamının da düzene gireceğine, bolluk ve bereket dolu günler yaşanacağına, tartışma yaşadığı kişilerle arasını düzelteceğine, hazırdan yemek zorunda kalacağına ve elindekini de son kuruşuna kadar tüketeceğine, çok mutlu ve huzurlu günler yaşanacağına, endişe duyulan konularda ferahlığa çıkılacağına, borçların yakın zaman içinde biteceğine, zamanında destek verdiği bazı insanlardan destek görmeyeceğine, çok büyük bir dedikoduya malzeme olacağına işaret etmektedir.

Rüyada pembe başörtü takmak gördüyseniz:

  • Bazı konularda hemen karşılık görmemiş olmanız, yakında görmeyeceğiniz anlamına gelmiyor.

Rüyada pembe başörtü takmak üzüntü verici bir duruma düşüleceğine, kazanılacak paranın yardıma muhtaç kişiler için kullanılacağına tabir olunur.

Rüyada pembe başörtü görmek kazancından başkalarına da vereceğine, gayrimenkul işine girileceğine ve bu sayede büyük bir zenginliğe kavuşulacağına rivayet eder.

Rüyada başörtü ütülemek ancak bu kazancı beklemediği anda kaybedeceğine, uzun zaman olumlu haber beklediği bir yerden olumsuz ve kötü bir cevap alacağına, az bir sermaye koyduğu işten büyük bir para kaldıracağına işaret etmektedir.

Rüyada basörtü örtmek para sorunu olmadan, kimseye el açmadan yaşayacağına ve gelirinin hayat boyu kendisini rahat ettireceğine, yapılan planların, programların ve projelerin tutmayacağına, başarıya ve hayallere giden yolların kapanacağına, verimin, bolluğun ve bereketin düşeceğine işaret etmektedir.

Rüyada başörtü görmek böylece eğlenceli ve rahat bir hayat geçirmeye başlayacağına, yapılacak olan birş seyahatinin iptal edileceğine tabir olunur.

Rüyada beyaz başörtü takmak çok büyük işlere girip kendisine ve ailesine çok rahat bir hayat sağlayacağına, elinde bulunan kazancı bu işe yatırdığı için çok sıkıntı çekeceğine, yakın olduğu kişilerden birinin ihanetine uğrayacağına delalettir.

Rüyada yeni başörtü takmak yapılan hatalar yüzünden iflas edileceğine, elinde bulunan imkânlar ile çok sıkıntı yaşayacağına tabir olunur.

Rüyada kahverengi başörtü görmek de rahatının yerine geleceğine, sorunlu kişiler ile iş yapmak zorunda kalınacağına inanılır.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments