Rüyada patlamamış mısır görmek

Rüyada patlamamış mısır görmek dertsiz ve tasasız bir döneme girileceğine, emeklerinin karşılığını alacağına, endişelerinin ve üzüntülerinin biteceğine, hedeflerine doğru emin adımlarla yol alacağına, yüzünün güleceğine, rahatının, huzurunun ve sağlığının yerinde olacağına, malının artmasını sağlayacağına, zor bir durumda olan çalışmaların ve projelerin rahatlayacağına, elinde bulunan imkânlar ile çok hayırlı işler gerçekleştireceğine, yapılan hatalardan ders çıkarılıp bundan sonra aynı hataların tekrarlanmayacağına tabir olunur.

Rüyada patlamamış mısır gördüyseniz:

  • Detaycı olmanız yanlışların önünü kesebilir.

Rüyada patlamamış mısır görmek içinde bulunduğu sorunları çözeceğine, gayrimenkul sektörüne adım atılacağına yorulur.

Rüyada mısır tarlasında mısır toplamak işlerinin açılacağına ve çevresinin genişleyeceğine, hayali kurulan herşeye sahip olunacağına inanılır.

Rüyada mısır ufalamak kendi başına bir hayat yaşamaya başlayacağına, hayırlı ve büyük kazançlara ulaşılacağına alamet etmektedir.

Rüyada mısır seçmek sorunların ancak birlikte hareket edilerek çözüleceğine, rahatsızlıklarla boğuşulacağına, kalp kırıklığı yaşanacağına, düzenin bozulacağına, haneye nifak gireceğine inanılır.

Rüyada mısır kazmak doğru düzgün karar vermekte bir türlü başarılı olamayacağına, sağlam bir kariyer edineceğine delalettir.

Rüyada mısır ayıklamak elindeki imkânları çok iyi bir şekilde kullanacağına, ticarette daha fazla kar elde edeceği alanlara yöneleceğine, farklı iş kollarına ulaşacağına alamet eder.

Rüyada mısır sıçmak iyi bir yer edinerek adından sıklıkla söz ettireceğine, yine deyim yerindeyse onun yar ve yardımcısı olacağına işarettir.

Rüyada mısır tarlası kazmak durumun değişmesine, bazı kişiler ile tartışmak zorunda kalacağına alamet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments