Rüyada parmakta kurt görmek

Rüyada parmakta kurt görmek aile hayatında çok güzel ve hayırlı olaylar ile karşılaşacağına, şansının her zaman yaver gideceğine, maddi ve manevi olarak çok iyi bir noktaya geleceği bir çalışma gerçekleştireceğine, işlerini büyütme imkânı elde edeceğine, sahip olduklarının üzerine ekleyeceğine ve rahat bir hayata kavuşacağına, rahat, kolay ve geniş olanaklar içinde yaşayacağına, güzel bir haber almaya, iş alanını genişletip ün sahibi bir iş adamı olacağına, kendisini günahkâr kılacak yollara sapmayacağına, emeği ile hak ederek sahip olduklarının da keyfini süreceğine rivayet eder.

Rüyada parmakta kurt gördüyseniz:

  • İş hayatınızda, hemen harakete geçmenizi gerektiren bazı şeyler olabilir.

Rüyada parmakta kurt görmek uzun süre büyük üzüntüler duyulacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulmak için her yola başvurmasına rağmen içindeki kötülüğü atmayana kadar bu durumdan kurtulamayacağına alamet etmektedir.

Rüyada parmakta yüzük çıkartmak iş konusundaki pozisyonunu iyileştirmek için çok daha fazla çaba harcayacağına, maddi ve manevi olarak büyük zararlar göreceğine bu durumlardan ötürü çok zor zamanlardan geçerek iflasın eşiğine geleceğine ancak eş, dost ve akrabalarından alacağı yardım sayesinde çok zor durumlardan kurtulacağına rivayet eder.

Rüyada orta parmakta yüzük görmek çok hayırlı ve helal rızıklara kavuşulacağına, büyük yatırımlar gerçekleştirileceğine, girdiği bütün işlerde zarara uğrayacağına, etrafındaki insanlardan gereken desteği göremeyeceğine delalet etmektedir.

Rüyada parmakta gümüş yüzük görmek hem aileye hem vatana ve millete hayırlı bir evlada sahip olunacağına, bir sebeple rüya sahibinin tekin olmayan kişiler ile sorun yaşayacağına işaret etmektedir.

Rüyada sağ parmakta alyans görmek girdiği projelerden zararla çıkacağına ve eğer kendisini işine vermezse yakın bir zaman içinde iflasın eşiğine geleceğine, konfor ve lüks içinde yaşayacağına delalet etmektedir.

Rüyada parmakta pırlanta yüzük görmek ele geçen kazancın artacağına, sevilen ve güvenilen biriyle girilecek bir tartışma sonrasında tüm görüşmelerin kesileceğine işarettir.

Rüyada bir parmakta iki tırnak görmek hane içinde yaşanan tartışmaların sona ereceğine, doğruluktan ayrılmayacağına, helal olmayana göz dikmeyeceğine işarettir.

Rüyada parmakta tek taş yüzük görmek onun sevincini de, mutluluğunu da kendi sevinci ve mutluluğu bileceğine, canının ve malının garantide olacağına delalet etmektedir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Hlmb

Selâmun aleyküm, rüyamda orta parmagimda sivilce gibi bir kabarcık çıktı bende o kabarcığı iğne ile açtim içinden iki tane mor iri kurtçuk çıktı yere düştü , yanımda abim ve babam da önüne düştü