Rüyada parke taşı görmek

Rüyada parke taşı görmek kafasının ve içinin rahatlayacağına, yüzünün güleceğine, çok büyük kısmetler kazanacağına, gereksiz bir kıskançlık yüzünden eşiyle tartışacağına, parasal sıkıntılarının çok büyük olacağına ve eğer önlem almazsa çok daha kötü durumlara düşeceğine, attığı bu adım sayesinde işlerinin birçok insanın dikkatini çekeceğine, büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine, bütün sıkıntılarını ve sorunlarını çok emek vererek kısa zamanda ortadan kaldıracağına, kısmetlerinin bol olmasının yanında şansının da açık olmasıyla mutlu, huzurlu, güzel günler yaşayacağına, sorun yaratan kişilerin haneden uzaklaştırılacağına, iş hayatında ve sosyal hayatta çok iyi ve başarılı işlere imza atılacağına, çok büyük kazanımlar elde edileceğine rivayet eder.

Rüyada parke taşı gördüyseniz:

  • Maddi durumunuzu ya da sağlığınızı ilgilendiren kaçınılmaz bir durum, bazı alanlarda saha dışında kalmanıza neden olabilir.

Rüyada parke taşı görmek mutluluğu ve huzuru yakalama fırsatına ve şansına sahip olacağına, yapılan hataların hızlı bir şekilde telafi edileceğine delalet etmektedir.

Rüyada parke görmek deyim yerindeyse canla başla çalışacağına, müşterilerinin çoğalacağına delalettir.

Rüyada laminant parke görmek zahmetli ve sancılı evrelerini ve  aşamalarını göğüslemeyi göze alacağına, elindeki malların bir hiç uğruna satılacağına ve maddi zorluklar yaşaması yüzünden aile saadetine de gölge düşeceğine yorulmaktadır.

Rüyada parke temizlemek masa başı bir işe girileceğine, parasız ve işsiz kalacağına, geçim derdine düşeceğine tabir olunur.

Rüyada parke silmek sorunların atılan adımlar sayesinde çözüme kavuşacağına, büyük bir karar verileceğine, işlerin yarattığı stresten ve gerginlikten kurtulmak için kısa süreli de olsa bir tatile çıkılacağına inanılır.

Rüyada tahta parke döşemek hayatının olumlu yönde ilerleyeceğine, dileklerinin ve dualarının kabul olacağına, kaderinin yüzüne güleceğine ve herşeyin istediği yönde ilerlemeye başlayacağına delalet eder.

Rüyada eve parke döşemek sıkıntıların ve dertlerin artacağına, aşkının da kalıcı olacağına yorulmaktadır.

Rüyada parke sökmek sorun yaratan durumlardan kurtulacağına, aile hayatında sürekli tartışmaların olacağına alamet eder.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments