Rüyada pantolonunda leke görmek

Rüyada pantolonunda leke görmek sonradan da yüzünün kızarmasına, başının da önüne eğilmesine neden olacağına, endişelerinin bitip yerini mutluluğun alacağına, işlerin herkes tarafından alkışlanacağına, tüm ülkenin bahsedeceği çalışmalar gerçekleştirileceğine, hayatı boyunca kimseye muhtaç olmayacağına, çeşitli kişilerden ve işi bilen insanlardan fikir alacağına ve bu sayede en doğru kararı vereceğine, lüks içinde olacağına, iş hayatında çok büyük bir yardımda bulunacağına ve aile hayatı ile ilgili bir sorunu çözeceğine, elindeki projeleri gerçeğe çevireceğine delalettir.

Rüyada pantolonunda leke gördüyseniz:

  • Esnek olmayı başarmanız gerekiyor.

Rüyada pantolonunda leke görmek geçimden, paradan ve maldan yana sıkıntı yaşamayacağına, eğlenceye ve alışverişe bol vakit ve bütçe ayırabileceğine, sevilen bir kişi tarafından bir haksızlığa uğranılacağına, ağır bir hastalıkla uğraşmak zorunda kalınacağına ve eşle bazı tartışmalar yaşayıp ayrılığın eşiğine gelineceğine alamet etmektedir.

Rüyada pantolonunda çamur görmek çalışarak alnının teri ile helal para kazanacağına, hırsı ve çalışkanlığı sayesinde her hayalini gerçekleştireceğine delalet eder.

Rüyada pantolonunda kan görmek kırgınlıkların ve kızgınlıkların geçeceğine ve sevilen bir işi ile aradaki mesafelerin aşılacağına, büyük sıkıntılar ve sorunlar yaşayacağına, çok üzüleceğine delalet eder.

Rüyada leke silmek zevkli ve güzel hale geleceğine, rahatlığa ve güzel bir yaşantının geleceğine delalettir.

Rüyada bebekte leke görmek sorunlarla ve maddi sıkıntılarla dolu bir dönem geçireceğine, uğradığı haksızlık yüzünden insanlardan soğuyacağına, uzun ya da günübirlik bir tatile çıkacağına delalettir.

Rüyada deride leke görmek dolayısıyla da imkanlarının artacağına, mallarının ve parasının çoğalacağına, işlerinin de rast gideceğine, birçok kişiden birlikte çalışma teklifi alınacağına ve en kazançlı olanının kabul edileceğine işaret etmektedir.

Rüyada elinde leke görmek kendisini paralayarak çalıştığı bir işte ortak olduğu kişiden büyük bir darbe yiyeceğine, elinde kalan bir miktara parayı da borç ödemek için harcayacağına, hiç beklemediği bir anda arka arkaya çok güzel gelişmeler yaşayacağına inanılır.

Rüyada memede leke görmek yardıma muhtaç insanlara yardım edeceğine ve aile hayatında çok büyük bir mutluluğa sahip olacağına, çok büyük bir sorun olmadığı için seven kişileri üzmemek gerektiğine ve beslenmeye dikkat edilmesi sayesinde rahatsızlığın nüksetmeyeceğine yorulmaktadır.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments