Rüyada özlediğin kişiye sarılmak

Rüyada özlediğin kişiye sarılmak elinden bir şey gelmediği halde kendisini suçlayacağına, aylardan beri devam eden bir projenin nihayete erdirileceğine, bazı yorumculara göre ise de kişinin ahirete göç edeceğine, bir sebeple çok zor zamanlar geçirileceğine ancak sonra bu durumdan kurtulacağına, âlim kişiler arasına gireceğine, kişinin işlerini büyütüp geliştireceğine, ardından birçok konuda yardımcı olacağına ancak işte ortaklığa girmeyeceğine, hükmünün geçmeyeceğine delalet eder.

Rüyada özlediğin kişiye sarılmak gördüyseniz:

  • İki dostunuzun birbirlerini kötü şekilde kırmaları mümkündür.

Rüyada özlediğin kişiye sarılmak işlerle ilgili olarak bu kişi ile bir ortaklık kurulacağına, sıkıntıların artacağına, zor günler geçirileceğine, anne babayla tatsızlık yaşanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada özlediğin bir arkadaşını görmek başarılarının önünde hiç kimsenin durmayacağına, kişinin yapılandırdığı tüm olumlu şeylerin üzerine gölge düşeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada özlediğin birinin geldiğini görmek daha güzel ve daha iyi yaşayacağına, solmuş olan yüzünün de sonunda güleceğine tabir olunur.

Rüyada özlediğin kişiyi görmek allah’ın iyiliklerinin kendisine isabet edeceğine, ancak yakın bir kişiden kaynaklanacak olan bir sorunun daha büyük bir baş ağrısı yaratacağına ve hem maddi hem manevi olarak kişiye çok büyük darbe indireceğine alamet eder.

Rüyada özlediğin birine sarılmak işler ilgili olarak büyük sıkıntılar yaşayacağına, rahat edeceği bir döneme gireceğine delalettir.

Rüyada özlediğin erkeği görmek garanti olacak nimete ve kazanca kavuşacağına, hayatı boyunca bir daha fakirlik ve yokluk görmeyeceğine, ortaya koyacağı çalışmalar sayesinde büyük başarılar kazanacağına delalettir.

Rüyada özlediğin birini görmek daha kolay bir hayata kavuşacağına, artan sorumluluğuna karşın gelirinin de aynı oranda yükseleceğine inanılır.

Rüyada özlediğin insanı görmek verilen sözlerin yerine getirilememesinden ötürü güvenin sarsılacağına, kararlar alacağına, yaşamına farklı bir yön vereceğine işaret eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments