Rüyada ölüye vermek

Rüyada ölüye vermek dileklerinin gerçekleşeceğine, ufkunun açılacağına, itibar ettiği ve kendisine sığındı kimse olacağına, yeni bir alışkanlık edinileceğine, çok sorunlu bir durumun ortadan kaldırılacağına, kardeşler arasındaki sürtüşmelerin ve tartışmaların son bulacağına ve zararlı bir alışkanlığın terkedileceğine, maddi açıdan büyük bir ferahlık sağlayacak kararlar alınacağına, sorunların çözümü için başka yolları ve çözümleri de inceleyeceğine, keyfinin kaçacağına yorulur.

Rüyada ölüye vermek gördüyseniz:

  • Başka kimseleri yavaşlatıyorsunuz.

Rüyada ölüye yaslanmak hayır getirecek noktalara gelineceğine, borçların hafifleyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada ölüye okumak eline geçen kazancı kendi işini kurmak için kullanacağına, herkes için etiketlerin fiyatının aşağı düşeceğine ve halkın geçim sıkıntısının azalacağına rivayet etmektedir.

Rüyada ölüye et yedirmek yeni arkadaşlıklar kurulacağına, başarılı bir kariyere sahip olunacağına, büyük bir zenginlik elde edileceğine, ilerlemek ve uzmanlaşmak istediği alanlarda eğitim alacağına, konferans ve seminerlere katılacağına, yerinde sayan kimse olarak kalmak istemeyeceğine inanılır.

Rüyada ölüye çağırmak çok iyi yerlere geleceğine ve hayırlı kişiler ile iş yapacağına, endişeli durumların son bulacağına ve sahip olunan yetenekler sayesinde büyük atılımlar gerçekleştirileceğine delalettir.

Rüyada ölüye yedirmek sorunların aşılacağına, verilen sözlerin kısa süre içinde yerine getirileceğine, maddi açıdan çok doğru adımlar atılacağına tabir olunur.

Rüyada ölüye un vermek uğranılan haksızlıkların düzeltileceğine, kazancın neredeyse yarı yarıya düşeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada ölüye el öptürmek kalabalık bir fotoğrafta kendisini görüyorsa sevdiği insanlardan bazıları ile ayrı düşeceğine, hayırlı ve makbul olacak zenginliğe sahip olacağına delalettir.

Rüyada ölüye tükürmek insanlar arasındaki saygınlığını yitireceğine, aile hayatında çok kötü tartışmalar yaşayacağına, canının sıkılacağına işarettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments