Rüyada ölüye tükürmek

Rüyada ölüye tükürmek eş, dost ya da akrabanın verdiği sözlerin gerçekleşmeyeceğine, çok daha uzun bir ömre sahip olacağına, hazırlık yapılan bir çalışmanın bol kazanç getireceğine ancak bazı kötü olaylar yaşanacağına, yaşamınızın büsbütün farklılaşacağına, rüya sahibini üzmeyi planlarken tam tersine yüzünü güldüreceğine, büyük çabalar sonucu açılan kapıların teker teker kapanacağına, iş konusunda kurduğu bir ortaklığın kısa süre içinde zarar getireceğine, ancak üzüntülerin yakın bir zamanda sona ereceğine, rüya sahibinin istediği gibi bir işe kavuşacağına yorulur.

Rüyada ölüye tükürmek gördüyseniz:

  • Üzerinde çalıştığınız bir konuyla ilgili olarak sabırsızlanma eğilimi gösterebilirsiniz.

Rüyada ölüye et yedirmek dertlerinin biteceğine, evde de, sosyal hayatında da mutlu olacağına, çıkan bir anlaşmazlıktan ötürü açılmış olan bir davanın kazanılacağına, hayırlı bir kısmetle evlenileceğine yorulmaktadır.

Rüyada ölüye kızmak aşama kaydedeceğine yeni fırsatlar elde edeceğine, bolluk içine olacağına, hayatta hep iyi şeylerle karşılaşacağına, iyi şeyler yaşayacağına, kendisini her zaman ayrıcalıklı ve özel kimse olarak hissedeceğine işarettir.

Rüyada ölüye okumak çektiği sıkıntı ve zahmet nedeni ile sağlığının bozulacağına, fikirlerinin can bulacağına, projelerinin tamamlanacağına ve istediği başarıyı elde edeceğine işaret etmektedir.

Rüyada ölüye yaslanmak istediği gibi yaşayacağına, az çalışarak çok gezeceğine, başarıya ulaşmak için çok çaba sarfedeceğime, üzüntülerini birer birer sona erdireceğine işaret etmektedir.

Rüyada ölüye vermek hayatını ailesine adayacağına, gireceği çok büyük bir işten maddi ve manevi olarak çok büyük zarar görmüş olarak çıkacağına işarettir.

Rüyada ölüye el öptürmek yakın bir zaman içinde başarılı olacağı bir çalışma gerçekleştireceğine, kısmetinin açılacağına, çok zor zamanlar geçirdikten sonra maddi ve manevi olarak düze çıkacağına yorulur.

Rüyada ölüye tükürmek çok yüklü kazançlar elde edileceğine, endişe duyulan bazı olaylar ile karşılaşılacağına inanılır.

Rüyada ölüye un vermek sürpriz gelişmelerle karşılaşacağına, derdinden, kederinden, huzursuzluğundan ve korkularından kurtulacağına, sevineceğine, ferahlayacağına işarettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments