Rüyada ölülerle yürümek

Rüyada ölülerle yürümek kendisini olumlu yönde telkin edeceğine, cesaretini ve özgüvenini de kaybedeceğine, ailesinin de büyük olacağına, zor ve kötü günler geçireceğine, insanlar tarafından sevileceğine, mesleğinde uzmanlık yapacağına, yaşamın kolaylaşacağına ve yükün hafifleyeceğine, ancak zararın daha büyümemesi ve yeni bir sorunla karşılaşmamak için çok büyük önlemler alacağına rivayet eder.

Rüyada ölülerle yürümek gördüyseniz:

  • Bazı konularda size oldukça işe yarar fikirler verebilirler.

Rüyada ölülerle uğraşmak girdiği işte ortaya koyduğu çalışmaların beğenilmesi ile çok daha iyi yerlere geleceğine, hem ün sahibi olacağına delalet etmektedir.

Rüyada ölülerle yürümek maddi sorunların yavaş yavaş sona ereceğine ve yakın zamanda kişinin rahat bir nefes alacağına, sağlık sorunları varsa düzeleceğine rivayet eder.

Rüyada ölülerle bayramlaşmak çok iyi paralar kazanılacağına, kişinin sahip oldukları nedeni ile kendini pek çok kişiden şanslı olarak göreceğine yorulmaktadır.

Rüyada ölülerle selamlaşmak hayatının zorlaşacağına, işinin başına geçeceğine işaret etmektedir.

Rüyada ölülerle kavga etmek bolluğa kavuşacağına, kazançtan yana istediği rakamları elde edeceğine delalet eder.

Rüyada ölülerle namaz kılmak geç de olsa kendine mutlaka şifa olacağına, kötü alışkanlıklarından arınacağına alamet eder.

Rüyada ölülerle olmak dostunu da düşman sayacağına ve yanlış kimselere değer vereceğine, iş hayatı içinde çok tartışma yaşayacağına yorulmaktadır.

Rüyada ölülerle konuşmak maddi açıdan borçların ödeneceğine, kazanılan paranın artacağına, parasal olarak bir kriz yaşanacağına, kurulan hayallerin deyim yerindeyse tek tek suya düşeceğine alamet etmektedir.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments