Rüyada ölen birinin ruhunun geldiğini görmek

Rüyada ölen birinin ruhunun geldiğini görmek yaşanan sorunlardan kısa süre içinde uzaklaşılacağına ve hem maddi hem manevi olarak rahata erileceğine, aile hayatının günden güne daha kötü bir duruma geleceğine, kazandığı parayı kendisine bir yuva kurmak için harcayacağına, yakın bir zamanda büyük bir ferahlık yaşayacağına ve çok güzel günler göreceğine, uzaktaki bir akrabadan hayırlı haberler alınacağına, deyim yerindeyse mutluluktan havalara uçulacağına, işinde yükseleceğine, yaşanan sıkıntıların bu sayede sona ereceğine, yaptığı işte kazandığı paralarla başkalarına da faydalı  olacağına ve hem kendisini hem ailesini yeni bir şehre götürecek bir karar vereceğine tabir olunur.

Rüyada ölen birinin ruhunun geldiğini gördüyseniz:

  • Yalnız aşırı duygusallığınızı bir kenara bırakmalısınız.

Rüyada ölen birinin ruhunun geldiğini görmek tövbe edip hak yolunu seçeceğine, rüya sahibinin rahatının ve keyfinin bozulacağına, bir süre insanlardan uzak olmak isteyeceğine yorulur.

Rüyada ölen birinin geldiğini görmek eşyaların yenileneceğine, duyguların karşılık bulacağına işaret eder.

Rüyada ölen birinin geri geldiğini görmek borçlanacağına, işini kaybedeceğine, ruhsal olarak çok iyi olunacak bir döneme girileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada ölen birinin evine geldiğini görmek başarısızlığa düşeceğine, süzüleceğine, ağlayacağına, sevdiklerine ihanet etmeyeceğine, kimsenin arkasından gıybet etmeyeceğine ve hiç kimseye iftira atmayacağına delalet etmektedir.

Rüyada birinin geldiğini görmek doğru olanı seçeceğine ve aldığı kararların kendisini ileri taşıyacağına, sevdiği kişiler ile hiç yaşamadığı kadar mutlu olacağına işarettir.

Rüyada birinin ruhunun çıktığını görmek sevgiliyle muhabbetin daha da derinleşmesine, işlerinin her geçen gün düzeleceğine ve sorunlarının çok çabuk bir şekilde çözüme kavuşacağına alamet eder.

Rüyada ölmüş birinin geldiğini görmek endişe veren durumların düzeleceğine, aile hayatı içinde çok sevinçli haberler alınacağına, zevkli ve eğlenceli bir hale geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada gurbetten birinin geldiğini görmek sıkıntılarından ve dertlerinden kurtuluşa erileceğine, sağlığının, rahatının, neşesinin, keyfinin ve ağız tadının da sürekli olacağına alamet eder.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments