Rüyada öküz beslemek

Rüyada öküz beslemek tehlikeli sayılabilecek ortamlara veya işlere girişileceğine, rahatın kaçacağı sıkıntılı bir haber alınacağına, kazancında artış olacağına, kendisini bu konuda çok şanslı göreceğine, yapılan işlerin bir kısmının karşılığının alınamamasından ötürü darboğaza girileceğine, hüsrana uğrayacağına, maddi açıdan sıkışık bir dönem geçirileceğine, bir sebeple ürünü satan kişi ile mahkemelik olunacağına, epey tartışma yaşandıktan sonra rüya sahibi lehine bir karar çıkacağına ve davanın temyize kadar gideceğine, önemli sorumluluklar alacağına ve kendisini yaşam mücadelesine ortak edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada öküz beslemek gördüyseniz:

  • Başına buyruk bir biçimde algılanabilirsiniz.

Rüyada öküz yakalamak yaptıkları işle ilgili bir yarışmaya katılacaklarına, yarışmanın ardından büyük bir kazanç elde edileceğine, kişinin korkulardan, kuruntulardan, borçlardan, hastalıklardan ve huzursuzluktan uzak kalacağı bir hayatı olacağına delalettir.

Rüyada öküz beslemek bir sponsor bulunması ile çok istenen  bir projenin hayata geçirileceğine, maddi ve manevi olarak düşecekleri sıkıntılı durumlardan kurtulmaları için çok büyük çaba göstereceğine yorulur.

Rüyada öküz çekmek sıkıntılarının çözümü için önayak olacağına, dertlerinin çözülmesinde yol göstereceğine, efendi ve güleryüzlü oluşu sayesinde de çevresindeki herkes tarafından çok sevileceğine alamet etmektedir.

Rüyada öküz koşmak çok büyük ve üst düzey bir mevkiye terfi edileceğine, iş hayatında karşısına çıkan kötü olayların ve durumların düzeleceğine, üzüntülerin, dertlerin ve endişelerin sona ereceğine, yepyeni ve hayırlı iş kapıları açılacağına inanılır.

Rüyada öküz sağmak kendisine bir çiftlik evi alacağına, dini duygularının ve inancının güçleneceğine ve dolayısıyla da iç huzuru yakalayacağına işarettir.

Rüyada büyük öküz görmek işlerin sürekli büyüyeceğine, bolluk ve bereket içinde bir hayat sürüleceğine, sevinçli ve güzel haberler alınacağına, hayırlı olaylar ile karşı karşıya kalacağına alamet eder.

Rüyada öküz satın almak çok büyük atılımlar gerçekleştirip çok hayırlı ve büyük kazançlar elde edeceğine, daha eğitimli, donanımlı ve çağdaş bir insan haline geleceğine, aydınlanacağına rivayet eder.

Rüyada öküz arabasına binmek bereket ve huzur geleceğine bu sayede keyfinin yerinde olacağına, rahatsızlık yaratan bir işin sonunda çözüme kavuşacağına alamet etmektedir.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments