Rüyada odasında mezar görmek

Rüyada odasında mezar görmek her zaman çok mutlu olacağına ve rahat edeceğine, sıkıntılarının ve sorunlarının kuracağı ortaklıktaki bir kişinin vereceği destek ile ortadan kaldırılacağına ve zarar edilen bir işte yapılacak bazı hamleler sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine, sıkıntıların, üzüntülerin ve kederlerin sona ermesine, çok büyük zarar ettiği için insanların kendisine borç vermeyeceklerine ve uzun zamandan beri yaptığı işi, içinde olduğu borçlar yüzünden kaybetme sınırına geleceğine, kendisini hiç beklemediği iş teklifleri ile sarılmış bulacağına, sorunlarından ve içine düştüğü kötü durumlardan kurtulacağına, hayatını yeni bir şehirde kurmaya çalıştığı halde çok zorluk yaşayacağına, ancak bu duruma rağmen sevdiği ve değer verdiği insanlara yardım edeceğine, çok büyük hayır duaları alacağına yorulur.

Rüyada odasında mezar gördüyseniz:

  • Bazı şeyleri denemeye kalkmadan kendi kendinize konuşmanızın bir faydası olmayabilir.

Rüyada odasında mezar görmek yapılacak olan bir ortaklığın büyük bir ün getireceğine, yeni yollara girileceğine ve mutlu olunacağına, anne babanın üzüntü duyacağına tabir olunur.

Rüyada yatak odasında mezar görmek neşesinin, keyfinin, huzurunun ve ağız tadının yerine geleceğine, hayırlı adımlar atılması sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine alamet eder.

Rüyada otel odasında olmak uğradığı zararın telafi edileceğine ve büyük başarılar kazanacağına, rızkının hiç eksilmeyeceği gibi her geçen gün daha da çoğalacağına inanılır.

Rüyada yatak odasında su görmek yapılan ortaklıkların bozulacağına, büyük bir hassasiyetle kurulmuş olan ilişkilerin açmaza gireceğine, başına gelebilecek bütün kötü ve zarar verici olaylardan kendisini koruyacağına, rahatsızlık verici olaylardan uzak duracağına ve başına bela olabilecek şeylerden herhangi bir zarar görmeyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada yatak odasında olmak elinde bulunan imkânlar sayesinde hiç olmadığı kadar büyük işler çıkartacağına, kasasının ve bütçesinin her geçen gün daha fazla büyüyeceğine inanılır.

Rüyada hastane odasında yatmak bunalımlı ve buhranlı günler geçireceğine, şans ve güzellik getirecek insanlarla dolacağına işaret etmektedir.

Rüyada yatak odasında kadın görmek maddi olarak büyük bir zarar görüleceğine, bereketli işlere gireceğine, ticaret ehli olacağına işaret eder.

Rüyada yatak odasında ayna görmek çıkmaza düşeceğine, depresyona gireceğine işaret etmektedir.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments