Rüyada mezuniyet kep görmek

Rüyada mezuniyet kep görmek rızkını kazanırken zorlanmayacağına ve refah içinde bir yaşam süreceğine, masraflı bir şekilde başlayan bir işin sona erdirileceğine, maddi anlamda rahatının daimi olacağına, çok büyük bir aşk yaşanacağına, maddi olarak çok zor günler geçirileceğine, kendisinin de günlerce bunun tedirginliğini yaşayacağına, anne baba duası alınacağına, sevdiği kişi ile uyumunun ve geçiminin bozulacağına alamet etmektedir.

Rüyada mezuniyet kep gördüyseniz:

  • Yaşam tarzınızda yapacağınız değişiklikler önemli fırsatlar doğurabilir.

Rüyada mezuniyet kep görmek üzüntü ve sıkıntı yaratan durumların çok iyi bir şekilde çözüme kavuşacağına, zor zamanların biteceğine, iyi bir iş hayatına sahip olacağına ve rahat ve huzurlu bir hayat süreceğine işaret eder.

Rüyada kep atmak atılan adımların ferahlığa çıkacağına, yüksek katlı bir inşaat ise sıkıntıların daha büyük çaplı olacağına işarettir.

Rüyada mezuniyet balosu görmek kendisini hedeflerine, amaçlarına ve beklentilerine götürecek yolda da geri adım atmayacağına, çevresindeki kimselerin kendisini yarı yolda bırakıp, ona en büyük darbeyi vuracaklarına ve rüya sahibinin de uzun süre bu nedenle belini doğrulatamayacağına yorulmaktadır.

Rüyada mezuniyet partisi görmek kendisini bu doğrultuda eğiteceğine, maddi olarak çok rahat edeceğine, hayatını yoluna sokacağına işaret etmektedir.

Rüyada beyaz kep görmek allah rızası için bazı büyük yardımlarda bulunulacağına ve yapılan bir iş başvurusunun çok kısa bir zaman içinde olumlu sonuç vereceğine, sorunların biteceğine, hayal edilen herşeye kavuşulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kep taktığını görmek sıkıntıların ve sorunların çok kısa zamanda sona ereceğine, eşler arasında yaşanan tartışmaların kısa süre sonra sevgi ile son bulacağına, tabiatı kötü olan kişiye inanılır.

Rüyada mezuniyet belgesi görmek maddi ve manevi açıdan büyük bir ilerleme kaydedileceğine, elinin bollaşacağına, moralinin yükseleceğine delalet eder.

Rüyada mezuniyet töreni görmek sıkıntıların ve sorunların çözüme kavuşacağına, bir sebeple yapılacak işlerde çok emek verilmesine ve sabır gösterilmesine rağmen bir sonuca ulaşılamayacağına ve verilen emeklerin ve paraların boşa gideceğine işaret etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments