Rüyada mezar ziyareti görmek

Rüyada mezar ziyareti görmek ailesini rahat şekilde yaşatacağına, tükenmez bir rızık elde edeceğine, büyük sorunlarla karşılaşacağına, kendisini büyük sıkıntıların beklediğine, çok zarar edeceği bazı olaylar yaşayacağına, ailesi ile büyük tartışmalar yaşayacağına, ruhsal olarak hastalık yaşayacağına ve günden güne daha kötüleşeceğine, aile hayatı içinde birlik ve beraberlik sağlanacağına, hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, hep yerinde sayacağına, içinde bulunduğu sorunları çözeceğine ve çevresindeki insanlar tarafından el üstünde tutulacağına, sorunlarının ve sıkıntılarının sona ereceğine, çok rüyada başkası tarafından taşlanmak alınan bütün önlemlere rağmen iş hayatında zarar getirecek işlere girileceğine, özellikle küskünlükler söz konusuysa barış sağlanacağına inanılır.

Rüyada mezar ziyareti gördüyseniz:

  • Elinizi taşın altına koymaktan korkmamanızın karşılığını görebilirsiniz.

Rüyada mezar ziyareti görmek mutsuz günlerin kısa zaman içinde biteceğine, mutlu, huzurlu günlerin uzaklaşacağına delalet eder.

Rüyada mezar ziyareti yapmak rahat edeceği bir döneme gireceğine, bütçesinin büyük oranda zarar göreceğine işaret etmektedir.

Rüyada umre ziyareti yapmak maddi ve manevi olarak büyük adımlar atılacağına, sıkıntıların ve sorunların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, rahat bir dönem yaşanacağına, yarıda kalmış ya da askıya alınmış olan çalışmaların kısa süre içinde tekrar hayata geçirileceğine, zarafet ve incelik ile dolu bir hayat süreceğine yorulmaktadır.

Rüyada hapishane ziyareti görmek hiç istemediği sorunlarla karşılaşabileceğine, ancak yine de çok daha mutlu zamanlar geçirilen eski dönemlerin mumla aranacağına alamet eder.

Rüyada arkadaş ziyareti görmek atılan her adımda daha kötü bir durumla yüzleşileceğine, kurulan bir ortaklık içinde yaşanan sorunlardan ötürü büyük bir kavganın ya da tartışmanın yaşanacağına, sıkıntı çektiği bir dönemde eline geçen fırsatları çok iyi değerlendireceğine ve çok doğu bir kişi olacağına işaret eder.

Rüyada kabir ziyareti yapmak kişinin bugüne değin sürdürdüğü tutumunu değiştirip hayatını mevcut koşullara uygun hale getirmek için uğraşacağına, amaçlarını gerçekleştirmek için büyük fırsatlar elde edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada yatır ziyareti yapmak el üstünde tutulacağına, sevdiği kişiler ile elbirliği yaparak daha büyük kazançlar elde edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada türbe ziyareti yapmak gittikçe daha artan işlerin karşılanmaması halinde müşterilerin memnun kalmayacağına, herhangi bir sorun ile karşılaşılmayacağına delalettir.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments