Rüyada merdivende beklemek

Rüyada merdivende beklemek maddi açıdan büyük bir kayba uğranacağına, sevilen şeylerin teker teker yitirileceğine, gelecek günlerde yeni gelir kapılarınızın açılacağına, iş hayatında da çok büyük başarılar kazanacağına ve çok büyük kazançlar elde edeceğine, uzun yıllardan beri sakladığı ve en yakınındaki kişilere bile anlatmadığı sırlarının açığa çıkacağına, gerek maddi gerek de manevi anlamda mutluluğu yakalayacağına, evde dinlenmek zorunda olacağına, rüyayı gören kişiye çok büyük bir şöhret getireceğine, ancak yakın bir arkadaşın bulacağı bir kaynak sayesinde sorunun ortadan kalkacağına, projenin gerçekleştirileceğine işarettir.

Rüyada merdivende beklemek gördüyseniz:

  • Duygusal anlamda bağlandığınız şeylerden açıkça bahsetmeniz neler yapabileceğinizin anlaşılmasını sağlayabilir.

Rüyada merdivende sallanmak talihinizin artacağına, alınacak olan para sayesinde iş sahibi olunacağına tabir olunur.

Rüyada merdivende beklemek yoğun bir çalışma döneminin ardından tatile çıkılacağına, maddi açıdan çok hayırlı ve güzel projeler gerçekleştirileceğine, küslüklerin, kırgınlıkların ve anlaşmazlıkların da biteceğine yorulmaktadır.

Rüyada merdivende tökezlemek büyük kazançlar elde edileceğine ve hayal edilen şeylere yakın bir zaman içinde kavuşulacağına, evleneceğinize delalet etmektedir.

Rüyada merdivende yürümek sermayesinin harcandığına değeceğine, kendisine fazlaca kar getireceğine ve hedeflerinin karşılık bulacağına, yapılması gereken bir ödemenin yapılamayacağına, kötü bir kişinin oyununa gelineceğine yorulur.

Rüyada merdivende inmek dost ya da akrabalardan birinin yapacağı bir hatanın telafi edilmesi için bazı adımlar atılacağına, şansın da yaver gitmesiyle bambaşka bir hayata kavuşulacağına işaret etmektedir.

Rüyada merdivende durmak toplu para gelmesi sayesinde kendi işini açacağına, sevgi ve saygı çerçevesinde çok büyük bir ilişki yaşanacağına delalet etmektedir.

Rüyada merdivende kedi görmek ticaret ehli kimse olacağına, sektörde ve pazarda önemli bir yer edineceğine, eşler arasında maddi sebeplerden ötürü yaşanan tartışmaların tatlıya bağlanacağına işaret eder.

Rüyada merdivende oturduğunu görmek verilen sözlerin yerine getirilmesi sırasında hiç hesapta olmayan problemlerle karşılaşılacağına, kötü düşünceler ve kötü planlar içinde olacağınıza işaret etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments