Rüyada memesini görmek

Rüyada memesini görmek ruhun ve kalbin rahat edeceğine, zarar getirebilecek bir işten az da olsa bir kazanç elde ederek çıkılacağına, isteklerinin yerine geleceğine, hayırlı olayların yaşanacağına, şansın açılacağına, yaşanan zor günlerin biteceğine, ortak olarak çok büyük bir projeye gireceğine, maddi olarak çok kayıp vereceğine, maddi ve manevi açıdan pek çok sorunla karşılaşılacak durumlara düşüleceğine, kendisi için çok yardım etmiş ve hala yardım  eden birisine bir sürpriz yapılacağına delalet etmektedir.

Rüyada memesini gördüyseniz:

  • Belli anlaşmalar, iş birlikleri veya ruh durumunuzu ilgilendiren konular da ön plana çıkabilir.

Rüyada memesini görmek elinde bulunan imkânları çok doğru ve iyi bir şekilde kullanacağına, özellikle evlilik için gün sayılacağına rivayet eder.

Rüyada tanıdığının memesini görmek kurulacak bir ortaklık sayesinde iş sahibi olunacağına, sevinçli ve müjdeli haberler alınacağına, sıkıntılı geçen bir dönemin kısa süre içinde biteceğine, aile hayatında çok istediği ve uzun zamandan beri hayal ettiği bir mutluluğa ve huzura kavuşacağına işaret eder.

Rüyada ablasının memesini görmek tüm söylemesi gerekenleri söyleyeceğine bu sayede kendini rahatlamış ve hafiflemiş olacağına, her birine ayrı ayrı teşekkür edeceğine ve çok büyük bir mutluluk ve huzur ortamı sağlayıp iş hayatında daha başarılı olunmasına çalışacağına yorulmaktadır.

Rüyada kendi memesini kesmek yakın bir zaman içinde karşısına çıkacak maddi bir problemden ötürü elinde bulunan malın bir kısmını satmak zorunda kalacağına, işlerinin yoluna girmesi ile birlikte çok büyük bir mutluluk duyacağına inanılır.

Rüyada kardeşinin memesini görmek mutlu bir aile hayatına sahip olacağına, maddi durumun düzeltileceğine alamet etmektedir.

Rüyada karısının memesini görmek kişinin büyük fabrikalarda beyaz gömlekliler arasında olacağına veya aldığı iyi eğitimi doğru firmalarda değerlendirme şansı bularak hayal ettiği kariyer için her türlü iyi şartı ele geçireceğine, her türlü yakarışının karşılık bulacağına delalet eder.

Rüyada başkasının memesini görmek sağlıklı bir hayat sürdürüleceğine, örnek, saygı değer, sözü dinlenir, bilgi sahibi biri olarak kariyer yapılacağına işaret etmektedir.

Rüyada kadının memesini görmek sevdiği kişilerden alacağı destek sayesinde çok mutlu olacağına, hayat kalitesinin de yükseleceğine alamet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments