Rüyada makat görmek

Rüyada makat görmek iyilik bulacağına, kendisini kıskanan insanları yapacakları ile şaşırtacağına, iş ortamında kişiyi kendi menfaatleri doğrultusunda yönlendirmeye çalışan bir amirle ters düşüleceğine, işlerin düzeleceğine, çalışılan işte yaşanan bir karışıklık yüzünden uğranılan haksızlığın özür dilenerek düzeltileceğine ve sevinçli ve güzel haberler alınacağına, ev sahibi olacağına, yaptığı işlerden çok para kazanacağına, aile bireyleri arasında varolan tartışmaların sona ereceğine, alim ve bilge kişi mertebesine geleceğine, bu sayede insanlar tarafından itibar göreceğine ve kendisinden akıl danışılan insan durumunda olacağına, kötü alışkanlıklarını hayatından çıkaracağına, yakın bir arkadaştan ya da bir ahbaptan destek alınacağına yorulur.

Rüyada makat gördüyseniz:

  • Sizi engelleyen veya sıkan bir işi bitirmeniz gerekiyor.

Rüyada makat görmek hayallerinin gerçekleşmesi için ettiği duaların kabul olacağına ve bu sayede kişinin keyfinin yerine geleceğine, ancak bu durumların kısa süre içinde olumlu bir hal alacağına delalet eder.

Rüyada kıllı makat görmek hoşgörülü ve düşünceli bir kişi olunacağına, üzüntülerinden ve endişelerinden kurtulacağına ve hastalığından tamamen kurtulup rahata ereceğine alamet etmektedir.

Rüyada makat yalamak elinde olan bir miktar paranın yakın bir zaman içinde gereksiz bir şey için harcanacağına, sevilen ve manevi değeri büyük olan bir eşyanın çalınacağına alamet etmektedir.

Rüyada makat deliği görmek psikolojik olarak kendisini çok iyi hissedeceğine, hayırlı insanlarla ahbaplık kurulacağına tabir olunur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments