Rüyada kuranı kerimi yere atmak

Rüyada kuranı kerimi yere atmak faturaların biriktikçe birikeceğine, maddi zararın da her geçen gün kapanmayacak boyutlara ulaşacağına, kalp kırıklığı ve hayal kırıklığı yaşanacağına ve sıkıntı çekileceğine, tüm hayalini gerçekleştirme fırsatı yakalayacağına, kendisine kurulmuş bir tuzakla uğraşacağına, kazancın artacağına, yediği yemekten ve içtiği sudan tat alamayacağına, bir sebeple çok büyük bir beklenti içine gireceğine, ancak bu beklentinin yakın bir zaman içinde boşa çıkacağına, hayat içinde yaşadığı kötü durumlardan uzaklaşacağına tabir olunur.

Rüyada kuranı kerimi yere atmak gördüyseniz:

  • İltifatlar kendinizi iyi hissetmenizi sağlayabilir.

Rüyada kuranı kerimi yere atmak gelirinin azalacağına, karşısına aksiliklerin ve engellerin çıkacağına ve rakiplerinin kendisini yenmesi nedeni ile başarısının düşeceğine, çevrenizden takdir görmeye işaret etmektedir.

Rüyada kuranı kerimi yere düşürmek varolan sorunlarının sona ereceğine, yarasını saracağına rivayet eder.

Rüyada kuranı kerimi görmek kötü ve tatsız sözler işiteceğine, işinden ve ekmeğinden olacağına, zorluğa, zahmete ve derde düşeceğine alamet etmektedir.

Rüyada kuranı kerimi almak huzurlu günlerin biteceğine, en basit olayların bile büyük birer problem haline geleceğine inanılır.

Rüyada kuranı kerimi korumak eşler arasında ayrılığa sebep olacak bir olay yaşanacağına, alınan kararların bir türlü istenen şekilde uygulanamayacağına ve azalan kazancın sonunda tamamen biteceğine, eşi ve dostuyla gününü gün edeceğine delalet etmektedir.

Rüyada kuranı kerimi yemek endişelerin kısa süre içinde sona ereceğine, sevilen kişilerle bir seyahate çıkılacağına, ona yardımcı olacağına, elinden geliyorsa ona borç vereceğine delalettir.

Rüyada kuranı kerimi düşürmek çalışmalarının karşılığında istediği takdiri ve ünvanı almayı başaracağına, en fazla hayatını belli bir standartta sürdüreceğine yorulur.

Rüyada kuranı kerimi öğretmek rüya sahibinin üzgün, moralsiz ve can sıkıcı günler geçireceğine bu nedenle bir süre sokağa çıkamayıp eve bağlanacağına, fakirlikten kurtulacağına, mal mülk edineceğine tabir olunur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments