Rüyada kuran açmak

Rüyada kuran açmak çok büyük ve çok mutlu olacağı bazı kararlar vereceğine ve mutlu bir yuvaya sahip olacağına, eşlerin birbirlerine karşı ağır konuşacaklarına, zengin olunacak bir işe girileceğine, maddi konularda hiç sıkıntı duymadan yoluna devam edip, neşeli bir hayat süreceğine, disiplinini en üst seviyede tutarak çevresine de örnek olacağına, bolluk, bereket ve rahat içinde yaşayacağına, işlerinin de bir düzene oturacağına, işlerinde başarılı olacağına, ticarette ilerleyeceğine rivayet eder.

Rüyada kuran açmak gördüyseniz:

  • Mantıksız tavırları olan kişilerden uzak durmalı, evinizi, ailenizi veya önemli ilişkilerinizi korumalısınız.

Rüyada kuran duymak kariyer planının altüst olacağına, anne babası ile ilgili kötü ve üzücü haberler alacağına ve uzun zamandan beri beklediği şeylerin gerçekleşmeyeceğine, iş hayatının her geçen gün daha da bozulacağına, sorunların üstüste geleceğine tabir olunur.

Rüyada kuran açmak bir sebeple borcun gittikçe artacağına, daha da büyüyüp ödenmeyecek hale geleceğine, sağlıkla ilgili bir konuda verilecek bir kararın ardından kısa sürecek bir operasyon geçirileceğine inanılır.

Rüyada kuran çiğnemek rahat ettim derken çok sıkıntılı bir duruma düşebileceğine, büyük kazanç getirecek işlere girileceğine rivayet eder.

Rüyada kuran kucaklamak özel hayatında sessizleşeceğine, içine kapanacağına, ticaret ehli kimse haline geleceğine ve meslek hayatında ön plana çıkacağına inanılır.

Rüyada kuran aramak rüya sahibinin elinin darlaşacağına, rahata ereceğine, ferahlayacağına delalettir.

Rüyada kuran dinlemek hasta ise bakacağına, çok büyük işlere girerek büyük kazançlar elde edeceğine işaret eder.

Rüyada kuran öğrenmek endişeli ve üzüntülü günlerin geride kalacağına, tecrübesi olmayan yollara gireceğine rivayet eder.

Rüyada kuran ellemek çok güzel bir şekilde süren aile hayatında bazı büyük sorunların yaşanacağına, hayatına lüksün ve konforun hâkim olacağına işaret etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments