Rüyada kulağına su kaçmak

Rüyada kulağına su kaçmak kavgaların ve anlaşmazlıkların alacağına, küslüklerin, kırgınlıkların ve anlaşmazlıkların da biteceğine, ev içinde yaşanan gerginliklerin biteceğine, kardeşlerin birlikte zor bir işin altından kalkacağına, rakiplerin yenilgiye uğratılacağına, iş konusunda destek istenen bir kişiye kendi işi konusunda yardım edileceğine, işinde herkesten bir adım önde olacağına, başını ağrıtan ve bazı konularda kendisine köstek olup işlerinin kötüleşmesine sebep olan kişilerden uzaklaşacağına ve daha rahat ve daha mutlu yaşayacağı bir döneme gireceğine, ele geçen kazancın yetersiz kalacağına, rüyayı gören kişinin ihtiyaçlarını yeterli oranda karşılayamayacağına ve zor günler geçireceğine, sevilen kişilerle araya kara kedi gireceğine işarettir.

Rüyada kulağına su kaçmak gördüyseniz:

  • Geçmişte aldığınız maddi kararları gözden geçirebilirsiniz.

Rüyada kulağına su kaçmak yaşadığı sorunlardan ötürü aile hayatında huzursuzluğun başgöstereceğine, olayları çok daha kolay kavrar ve çözer hale geleceğine işarettir.

Rüyada kulağına ezan okunmak yaşamının tadını çıkaracağına, çocukları ve torunları ile güzel günler geçireceğine, hayat içinde çok saygın bir konuma geleceğine rivayet eder.

Rüyada sevdiğinin kulağına fısıldamak zenginlik getirecek adımlar atılacağına, her zaman yepyeni fırsatlar ile karşılaşılacağına inanılır.

Rüyada kulağına küpe taktığını görmek eline geçen fırsatları boş yere bir şekilde harcadığına ve çok üzüleceğine, arsız ve yüzsüz kimselere uyacağına, adına leke sürüp hem kendi hem de ailesinin başını öne eğdireceğine tabir olunur.

Rüyada kulağına altın küpe takmak çok istediklerinin allah tarafından çalışması ve inanması karşılığında kendisine nasip edileceğine, tövbelerinin kabul olacağına işarettir.

Rüyada bebeğin kulağına ezan okumak eğitim hayatında uzun zamandan beri istenen noktaya geleceğine, sorunlarla ve sıkıntılarla başlayan bir projenin gittikçe daha iyi bir duruma geleceğine, herhangi bir problemle karşılaşmayacağına, daha güçlü bir hale geleceğine delalet etmektedir.

Rüyada birinin kulağına küpe takmak maddi olarak da manevi olarak da kendisini tatmin ve memnun edecek kazanımlar elde edeceğine, uzun süre bu durumla baş etmek için uğraşmak zorunda kalacağına ve işlerinin ve çalışmalarının bu sebeple zarar göreceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kulağına üflemek tevekküle ve kişinin her durumda bir hayır arayacağına, ağzından duayı eksik etmeyeceği gibi, çalışmaya ve emek vermeye de devam edeceğine, çok büyük başarılar kazanılacağına işarettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments