Rüyada küçük kertenkele görmek

Rüyada küçük kertenkele görmek kötü günlerin geride kalacağına, yaşamının ve işlerinin düzene gireceğine, daha keyifli hale geleceğine ve nasibinin de artacağına, yapılan hataların yakında telafi edileceğine, iş hayatında uğranılan zararlardan ötürü alınan borçların dostlar ile elbirliği yapılarak ödeneceğine ve uzun süreden beri görüşülemeyen bir akraba ile görüşme imkânının bulunacağına, başta umutları olmak üzere sahip olduğu maddi ve manevi değerleri kaybedeceğine, işlerinizin bir süre güzel gideceğine, hiç olmadığı kadar zor zamanlar geçireceğine, kafasına koyduğuna ulaşacağına, sorunlarından, sıkıntılarından, mutsuzluklarından, huzursuzluklarından kurtulacağına, maddi zararını karşılayacağına, yüksek mertebeye geleceğine, maddi olarak çok zor bir döneme gireceğine ve büyük bir zarara uğrayacağına alamet eder.

Rüyada küçük kertenkele gördüyseniz:

  • Plan veya fikirlerinizi herkesle paylaşmak isteyebilirsiniz.

Rüyada küçük kertenkele görmek mutlu, huzurlu günlerin uzaklaşacağına, mutluluk ve huzur bulacağına delalet etmektedir.

Rüyada küçük yeşil kertenkele görmek zor günler geçirileceğine, yardıma muhtaç insanlara yardım edeceğine ve aile hayatında çok büyük bir mutluluğa sahip olacağına işaret eder.

Rüyada küçük küçük kurt görmek uzun soluklu bir ilişkinin sona ereceğine, karanlık ve zor geçen bir dönemin sona ereceğine, işlerin açılacağına rivayet eder.

Rüyada küçük küçük böcek görmek gönül sızılarının dineceğine, enerjisini toplayacağına yorulmaktadır.

Rüyada kertenkele ezmek büyük sorunlar yaşayacağına, sevdiği kişiler ile çok zor zamanlar geçireceğine, sıkıntılarını kısa bir zaman içinde ortada kaldıracağına, çok hayırlı ve güzel olaylar yaşayacağına, maddi olarak çok büyük kazançlar elde ederek çok iyi bir duruma geleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kertenkele sevmek aksiliklerin bu sayede aşılacağına, çok güzel işlere gireceğine delalet etmektedir.

Rüyada kertenkele kovalamak hep iyi, vicdanlı ve merhametli kimselere denk geleceğine, ticaret yaptığı alanda atılıma geçeceğine işarettir.

Rüyada yılan kertenkele görmek büyük beklentiler ile girilen işler sonunda zarar edileceğine, sağlıklı iken hastalıklar geleceğine ve hastayken hastalığın ilerleyeceğine ve çok büyük sorunların yaşanacağına, musibetlerle karşılaşmayacağına, belalara denk gelmeyeceğine işaret eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments