Rüyada kertenkele yavrusu görmek

Rüyada kertenkele yavrusu görmek bol kazanç elde edileceğine, kardeşlerle büyük bir işe girileceğine, hayırlı bir kısmetle tanışılacağına, iyi niyetli kişilerle bir araya gelerek onlarla işbirliği yapacağına, ilgi duyduğu, zevk aldığı ve yetenekli olduğu işlerde o kimselerle önemli projeleri gerçekleştireceğine, kararsız kalınan bir konuda yanlış bir tercih yapılacağına, ortaklar arasında üzüntü duyulacak olaylar yaşanacağına, atılan adımların az miktar kazanç sağlayacağına, bunun için resmi kapıları zorlamak zorunda kalacağına, büyük bir iş kurup kendi ekmeğini kendi kazanabilecek duruma geleceğine, uzun vadede kazancı iki katına çıkaracak bazı hamleler yapılacağına işarettir.

Rüyada kertenkele yavrusu gördüyseniz:

  • Dışında kalmak istediğiniz konular ya da dikkate almadığınız tavsiyeler söz konusu olabilir.

Rüyada kertenkele yavrusu görmek sorunlarını teker teker aşacağına, onlar hakkında nasıl da yanıldığını anlayacağına alamet eder.

Rüyada kertenkele kovalamak hayırlı kazançlar elde edileceğine ve mutlu bir beraberlik yaşanacağına, rakiplerin ve çekemeyenlerin bu sayede yenilgiye uğratılacağına alamet eder.

Rüyada kertenkele ezmek kendisini üzen ve yoran herşeyi hayatından çıkartacağına, aile işlerinin başına geçeceğine rivayet eder.

Rüyada kertenkele sevmek sıkıntılarını arkasında bırakacağına, çok rahat ve huzurlu bir döneme gireceğine, etrafındaki insanlar sayesinde içinde bulunduğu sorunlardan çok hızlı ve başarılı bir şekilde kurtulacağına delalet etmektedir.

Rüyada mavi kertenkele görmek en kısa sürede çok daha iyi paralar kazanacak duruma geleceğine, önünü kesmek isteyen bazı kişilere rağmen işinde iyi bir şekilde ilerleyeceğine işaret eder.

Rüyada yılan ve kertenkele görmek içine düştüğü sıkıntılardan kurtulmak için çok büyük bir destek alacağına, sorunlarının yakın bir zaman içinde sona ereceğine, rüyayı gören bir kadın ise hizmetkar edineceğine alamet eder.

Rüyada zehirli kertenkele görmek sevdiği kişiler tarafından uğratılacağı zararlar yüzünden çok büyük üzüntü duyacağına, elinin bolluk ve bereketten çıkmayacağına delalettir.

Rüyada beyaz kertenkele görmek fikirlerinin can bulacağına, makamının yükseleceğine, adının da yaptığı iş sayesinde daha çok insan tarafından bilinir olacağına yorulur.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Hilal

Selamün aleyküm, Rüyamda , 3 yaşında ki oglumun elinde kertenkele gördüm , isaret parmağına dolanmış bir şekilde bana dogru geliyirdu ve mutluydu , hayolsun inşallah