Rüyada iguana görmek

Rüyada iguana görmek kazancını ve mal varlığını arttırmak için günaha gireceğine, kendisine akıl veren aile büyüklerini dinlememesi veya aşırı inatçı yapısı yüzünden kendi bildiğini okuması ile de geleceğine dair yanlış kararlar almasının cezasını çekeceğine, çok pişmanlık duyacağına, kendisini üzen konuların kapanacağına, kişinin ailesine de faydalı işler yapacağına delalet eder rüyada ev almak güzel ve yeni bir ev iş yaşamı için güzel haberler alınacağına, sorunların ve dertlerin tekrarlanmamak üzere sona ereceğine, hasara uğrayan bir eşyanın tamir edileceğine, sorunlarının çözüleceğine, yaşamının ve işlerinin düzene gireceğine, daha keyifli hale geleceğine ve nasibinin de artacağına, zorlukların yakın zamanda biteceğine rivayet eder.

Rüyada iguana gördüyseniz:

  • Arkadaşlarınızdan gelecek teklifler sizi kararsızlığa itebilir.

Rüyada iguana görmek zorlanacağına, ekmek bulamayacağına, ihtiyaçlarını da gideremez duruma geleceğine, maddi olarak kötü geçen bir dönemin kapanacağına, yeni işlerin geleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada yeşil iguana görmek sıkıntılarını ve borçlarını bu sayede ortadan kaldıracağına, yol kat edeceğine, bol para kazanacağına yorulmaktadır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments